Projekty

Inspirujemy zespoły do skutecznego doskonalenia procesów.

Firma DPG realizuje kompleksowo projekty strategiczne oraz operacyjne podnoszące rentowność, poprawiające organizację pracy i efektywność kluczowych procesów przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i jednostek administracyjnych. Wdrażamy holistyczne rozwiązywanie kluczowych problemów z wykorzystaniem teorii ograniczeń oraz metod Six Sigma, Lean Management i MTM. 

Poprawiamy funkcjonowanie systemów motywacyjnych, zarządzania przez cele i zarządzania przez wartości. Wdrażamy od podstaw lub poprawiamy obecnie stosowane kluczowe wskaźniki efektywności. Oprócz powyższych projektów realizujemy również usługi w formie doradztwa, szkoleń i praktycznych warsztatów.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w działaniach ukierunkowanych na ciągłe doskonalenie procesów, zwiększanie wydajności pracy i poprawę jakości opracowaliśmy skuteczny sposób motywacji pracowników – nazwaliśmy go ERGOlean Management. Jest on oparty na mechanizmach już dotychczas stosowanych ale nie zawsze dających wystarczająco satysfakcjonujących efektów.

Oprócz już znanych systemów zarządzania przez cele (MBO/ ZPC), wyznaczania celów opartych na kluczowych wskaźnikach efektywności (KPI) stosujemy dodatkowo zasady:

 

  • Zarządzanie przez wartości godnościowe człowieka (inaczej zarządzanie godnościowe) – respektowania i szanowania godności ludzkiej.
  • Ciągłe dążenie do poprawy zadowolenia pracownika.
  • Proces poprawy efektywności tworzenia wartości dodanej, która jest w naszych systemach definiowana jako kluczowy wskaźnik.
  • Respektowania zasad ergonomii nie tylko w kontekście fizycznego kształtowania pracy ale przede wszystkim aspekcie emocjonalnym i relacji między ludzkich.
  • Humanizacji pracy.

Chcesz bezkosztowo zwiększyć zyski w firmie?

Sprawdź ofertę bezkosztowego zwiększania zysku przedsiębiorstwa. Bezinwestycyjne wsparcie rozliczane jest dopiero ze wspólnie uzyskanego zysku.

Wdrażanie ERGOlean Management

Przy wdrażaniu ERGOlean Management korzystamy między innymi z:

Kaizen
Raport A3
Kanban
Chaku-Chaku
Kaikaku
TPM
SMED
Yamazumi
5s
Poka-Yoke
MTM
TQM

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie wykorzystywanych przez nas narzędzi?

Twoja firma jest w warmińsko-mazurskim?

Nasze projekty, szkolenia i doradztwo mają w Twoim regionie dofinansowanie 85%. Płacisz tylko 15% kosztów usługi!

  • Minimum formalności i zaangażowania klienta.
  • Decyzja nawet w 1 dzień.
  • Wnioski 96% firm zostają rozpatrzone pozytywnie.

projekty według obszaru

Zarządzanie przedsiębiorstwem
Chcesz kompleksowo poprawić funkcjonowanie swojej firmy? Naprawić wszystkie źle funkcjonujące procesy. Zwiększyć efektywność? Zobacz co możemy zaoferować.
Produkcja
Chcesz skuteczniej zarządzać procesami produkcyjnymi i poprawić ich efektywność? (szkolenia, konsultacje i projekty).
Logistyka i transport wewnętrzny
Chciałbyś poprawić efektywność i zredukować koszty logistyki oraz transportu wewnętrznego? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!
Planowanie zintegrowane
Przyjęcie optymalnego modelu zintegrowanego planowania pozwala efektywniej zarządzać praktycznie większością obszarów w przedsiębiorstwach.
Zarządzanie jakością
Chcesz aby Twoi klienci cieszyli się coraz lepszą jakością Twoich wyrobów? Kliknij, aby zobaczyć więcej!
Utrzymanie ruchu
Przestój w produkcji jest niesamowicie niepożądanym zjawiskiem, które generuje olbrzymie straty dla firmy. Ryzyko pojawienia się przestoju produkcyjnego istnieć będzie zawsze, dlatego należy dążyć do redukcji częstotliwości ich występowania. Chcesz dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci zminimalizować ryzyko występowania przestojów produkcyjnych?
Systemy ERP i MRP
W ramach wsparcia naszych Klientów, nasza firma realizuje kompleksowe projekty, które pomagają w efektywnym funkcjonowaniu i zarządzaniu systemami ERP / MRP. Chcesz poznać szczegóły?
Gospodarka i zarządzanie czasem
Realizujemy projekty i szkolenia w kompleksowym zakresie normowania czasów pracy, gospodarki i zarządzania czasem oraz etatyzacji we wszystkich obszarach przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, centrach logistycznych, urzędów administracji państwowej, służbie zdrowia (szpitali, ośrodków zdrowia, przychodni). Zobacz więcej!
Lean Manufacturing
Jako specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem podejmujemy się wdrożeń kompleksowych systemów zarządzania przedsiębiorstwem bazujących na filozofii szczupłego wytwarzania (Lean Manufacturing). Opracowujemy indywidualne plany wdrożeniowe systemów opartych na Lean Management z uwzględnieniem specyfiki danej firmy jak i indywidualnej sytuacji.
Metody rozwiązywania problemów
Chcesz nauczyć się skuteczniej rozwiązywać problemy lub rozwiązać jakiś konkretny problem w swojej firmie?
Ergonomia i humanizacja pracy
Chcesz uzyskać efekt zwiększenia efektywności pracy w połączeniu ze zmniejszeniem wydatku energetycznego pracowników? Kluczowym aspektem zwiększania zadowolenia z wykonywanej pracy pracowników jest dostosowywanie metod pracy oraz stanowisk do jego psychofizycznych możliwości. Poprawa ergonomii podczas istniejącego rynku pracownika jest szczególnie ważnym procesem dla firm pragnących zwiększyć efektywność czasu pracy pracowników, ponieważ korzyści z jej poprawy są obustronne – dla pracownika oraz pracodawcy.
System motywacyjny
Chcesz, aby klient był bardziej zadowolony otrzymując produkt taniej, szybciej i lepszej jakości? Chcesz, aby pracownik był bardziej wydajny, jak i skuteczny, ponieważ będzie bardziej zadowolony i zaangażowany w proces ulepszeń? Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu praktycznemu skutecznie potrafimy wdrażać systemy motywacyjne uszyte na miarę, dla nawet bardzo osobliwych organizacji. Chcesz wdrożyć system motywacyjny, który pomoże dynamiczniej rozwijać firmę?
Sprzedaż
Chcesz aby Twoi sprzedawcy skuteczniej pomagali w doborze dóbr i usług Waszym klientom? Wdróż systemowe rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz kontrolę nad procesami sprzedażowymi, przez co zwiększysz swoją sprzedaż!
Zakupy
Usprawnij pracę w dziale zakupów, uwolnij zapasy, uwolnij zamrożoną gotówkę i miej zawsze dostępne materiały na czas!
RESTRUKTURYZACJA I PLANY NAPRAWCZE
Główny zakres naszej działalności koncentruje się wokół działań związanych z przygotowywaniem oraz realizacją planów naprawczych i restrukturyzacyjnych. Specjalizujemy się w restrukturyzacjach ukierunkowanych na wdrażanie najlepszych praktyk w zarządzaniu kluczowymi procesami firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź i sprawdź.
Shop-in-Shop
Jesteś dostawcą lub odbiorcą produktów i chcesz: - Osiągnąć lepszą integrację dostawcy z odbiorcą? - Skrócić czas realizacji zamówienia? - Zredukować koszty transportu? - Zredukować zapasy? - Być bardziej konkurencyjny? Zapytaj nas o SHOP IN SHOP - nowoczesną koncepcję „fabryki w fabryce”.
Normowanie czasu pracy w logistyce wewnętrznej
Zależy Ci na zredukowaniu kosztów obsługi logistyki wewnętrznej i czasochłonność czynności logistycznych? Dowiedz się więcej!
Reengineering
Reengineering to koncepcja wdrażania zmian i usprawnień oznaczająca przemyślenie od nowa i przeprojektowanie procesów w firmie, prowadzące do poprawy procesów jak i osiąganych wyników. Przeprojektowaniu podlega od podstaw wybrany proces lub cała organizacja.

Projekt SZYTY NA MIARĘ

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

Pliki Cookies

Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.