Projekty

Inspirujemy zespoły do skutecznego doskonalenia procesów.

Firma DPG realizuje kompleksowo projekty strategiczne oraz operacyjne podnoszące rentowność, poprawiające organizację pracy i efektywność kluczowych procesów przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i jednostek administracyjnych. Wdrażamy holistyczne rozwiązywanie kluczowych problemów z wykorzystaniem teorii ograniczeń oraz metod Six Sigma, Lean Management i MTM. 

Poprawiamy funkcjonowanie systemów motywacyjnych, zarządzania przez cele i zarządzania przez wartości. Wdrażamy od podstaw lub poprawiamy obecnie stosowane kluczowe wskaźniki efektywności. Oprócz powyższych projektów realizujemy również usługi w formie doradztwa, szkoleń i praktycznych warsztatów.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w działaniach ukierunkowanych na ciągłe doskonalenie procesów, zwiększanie wydajności pracy i poprawę jakości opracowaliśmy skuteczny sposób motywacji pracowników – nazwaliśmy go ERGOlean Management. Jest on oparty na mechanizmach już dotychczas stosowanych ale nie zawsze dających wystarczająco satysfakcjonujących efektów.

Dlaczego systemy motywacyjne nie motywują?

 

Realizując różne usługi u naszych klientów nie raz spotkaliśmy się z sytuacją w której wchodząc na halę produkcyjną czy inny obszar mogliśmy doświadczyć tzw. efektu „stada gołębi”.
Tłumacząc prostymi słowami gdy pojawiali się „Panowie audytorzy garniturach (tj. my) z top managementem nagle można było zauważyć zryw do pracy. Ktoś nerwowo brał młotek, skrzynka znajdująca się na polu odkładczym nagle musiała zmienić swoją lokalizację…

 

CZYTAJ DALEJ

 

Wdrażanie ERGOlean Management

Przy wdrażaniu ERGOlean Management korzystamy między innymi z:

Kaizen
Raport A3
Kanban
Chaku-Chaku
Kaikaku
TPM
SMED
Yamazumi
5s
Poka-Yoke
MTM
TQM

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie wykorzystywanych przez nas narzędzi?

Chcesz bezkosztowo zwiększyć zyski w firmie?

Sprawdź ofertę bezkosztowego zwiększania zysku przedsiębiorstwa. Bezinwestycyjne wsparcie rozliczane jest dopiero ze wspólnie uzyskanego zysku.

uratuj swój biznes

Przedstawiamy kompleksowy poradnik dla przedsiębiorców

Cała wiedza potrzebna aby uratować Twój biznes zebrana w jednym miejscu

 

  • schematy kalkulacji,
  • rozwiązania prawne,
  • sposoby zwiększenia sprzedaży
  • to i wiele innych rzeczy tylko za 89 zł

 

projekty według obszaru

Zarządzanie przedsiębiorstwem
Chcesz kompleksowo poprawić funkcjonowanie swojej firmy? Naprawić wszystkie źle funkcjonujące procesy. Zwiększyć efektywność? Zobacz co możemy zaoferować.
Produkcja
Chcesz skuteczniej zarządzać procesami produkcyjnymi i poprawić ich efektywność? (szkolenia, konsultacje i projekty).
Logistyka i transport wewnętrzny
Chciałbyś poprawić efektywność i zredukować koszty logistyki oraz transportu wewnętrznego? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!
Planowanie zintegrowane
Przyjęcie optymalnego modelu zintegrowanego planowania pozwala efektywniej zarządzać praktycznie większością obszarów w przedsiębiorstwach.
Zarządzanie jakością
Chcesz aby Twoi klienci cieszyli się coraz lepszą jakością Twoich wyrobów? Kliknij, aby zobaczyć więcej!
Utrzymanie ruchu
Kompleksowe wsparcie w optymalizacji funkcjonowania działów utrzymania ruchu oraz poprawie efektywnego wykorzystania maszyn i sprzętu.
Systemy ERP i MRP
W ramach wsparcia naszych Klientów, nasza firma realizuje kompleksowe projekty, które pomagają w efektywnym funkcjonowaniu i zarządzaniu systemami ERP / MRP. Chcesz poznać szczegóły?
Gospodarka i zarządzanie czasem
Projekty i szkolenia w zakresie Normowania czasu pracy, Gospodarki i Zarządzania czasem oraz Etatyzacji we wszystkich obszarach przedsiębiorstw.
Lean Manufacturing
Wdrażanie kompleksowych systemów zarządzania przedsiębiorstwem bazujących na filozofii szczupłego wytwarzania (Lean Manufacturing).
Metody rozwiązywania problemów
Chcesz nauczyć się skuteczniej rozwiązywać problemy lub rozwiązać jakiś konkretny problem w swojej firmie?
Ergonomia i humanizacja pracy
Kompleksowe wsparcie w postaci szkoleń, warsztatów i projektów wdrożeniowych w zakresie poprawy ergonomii stanowisk i metod pracy.
System motywacyjny
Myślą przewodnią naszego systemu motywacyjnego jest "zdrowe odchudzanie firmy", w którym duży nacisk kładzie się na zadowolenie pracownika.
Sprzedaż
Chcesz aby Twoi sprzedawcy skuteczniej pomagali w doborze dóbr i usług Waszym klientom? Wdróż systemowe rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz kontrolę nad procesami sprzedażowymi, przez co zwiększysz swoją sprzedaż!
Zakupy
Usprawnij pracę w dziale zakupów, uwolnij zapasy, uwolnij zamrożoną gotówkę i miej zawsze dostępne materiały na czas!
Restrukturyzacja i plany naprawcze
Specjalizujemy się w restrukturyzacjach ukierunkowanych na wdrażanie najlepszych praktyk w zarządzaniu kluczowymi procesami firmy.
Shop-in-Shop
Wydzielenie i zaaranżowanie przestrzeni fabryki tak, aby udział innej fabryki wspierał swoimi usługami, doradztwem, sprzętem i technologią daną grupę produktów.
Normowanie czasu pracy w logistyce wewnętrznej
Zależy Ci na zredukowaniu kosztów obsługi logistyki wewnętrznej i czasochłonność czynności logistycznych? Dowiedz się więcej!
Reengineering
Przeprojektuj z nami procesy lub całą organizację. Skorzystaj z naszej wiedzy i zredukuj koszty oraz podnieś rentowność swojego przedsiębiorstwa.
Skróć czas przygotowania towarów do wysyłki nawet o 50%! Quick-win!
Kryzys spowodował wzrost popytu na produkty / usługi Twojej firmy? Sprawdź jak możesz to wykorzystać i zarobić jeszcze więcej!
Zdobądź nisko oprocentowany kredyt specjalny w związku pandemią (RRSO 1,63% w skali roku!)
Darmowe doradztwo dla firm dotkniętych kryzysem
Pilotażowy Projekt Optymalizacyjny
Zacznij normować małymi łyżeczkami… Nasza firma realizuje projekty i szkolenia w zakresie normowania czasów pracy, gospodarki i zarządzania czasem oraz etatyzacji we wszystkich obszarach przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, centrach logistycznych, urzędów administracji państwowej, służbie zdrowia (szpitali, ośrodków zdrowia, przychodni)...

Projekt SZYTY NA MIARĘ

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!