Projekt

Darmowe doradztwo dla firm dotkniętych kryzysem

W ramach chęci wspierania przedsiębiorstw w tak ciężkim dla nich okresie oferujemy darmowe doradztwo.

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu zysku w Twojej firmie a ograniczeniem jest budżet na realizację działań doskonalących lub brak wolnych zasobów koniecznie zapoznaj się z poniższą stroną.

Analizując potrzeby naszych klientów bez względu na branżę i rodzaj oczekiwanego wsparcia zauważyliśmy, że łączy je kilka wspólnych cech w tym ciężkim dla gospodarki momencie.
Klienci oczekują:

1. Większego zysku firmy,
2. Poprawy rentowności,
3. Mniejszych kosztów,
4. Łatwiejszego zarządzania firmą.

Prościej tłumacząc: „więcej zarobić i jednocześnie mniej się przy tym napracować”.

Kluczowe ograniczenia zwiększania zysku

Idąc dalej zauważyliśmy, że wszystkie te firmy chcąc realizować wyżej wymienione założenia, jednak mają trzy kluczowe ograniczenia:

1. Brak wiedzy w jaki sposób skutecznie to zrobić.
2. Ograniczone zasoby czasowe swojej kadry.
3. Brak środków finansowych na inwestycję w realizację wyżej wymienionych celów.

Rynek doradczy coraz bardziej się rozwija, pojawiają się nowe firmy, usługi, filozofie zarządzania… Przedsiębiorcy wiedzą, że wsparcie w zakresie zarządzania firmy istnieje. Pojawiają się jednak pytania osób decyzyjnych:

  • Czy ta inwestycja to nie będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto? Przecież doradcy nie zawsze mają wystarczającą ilość wiedzy, ja działam 20 lat w mojej firmie i wiem najlepiej jak mogę ją usprawnić…
  • Skąd mam wziąć środki na dodatkowe zasoby?

Umów się na darmową konsultację i zobacz jakie są możliwości

Nasza firma – DPG Staworzyński z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem ma wiedzę jak eliminować kluczowe ograniczenia w firmach (od firm produkcyjnych, przez firmy handlowe, centra logistyczne, po firmy usługowe.

Mamy wiedzę zdobytą od właścicieli firm, dyrektorów, kierowników oraz osób pracujących operacyjnie. Mówiąc wprost jesteśmy praktykami posiadającymi ponadto w swoim zespole ludzi z wykształceniem w różnych dziedzinach. Znamy najlepsze metody usprawniania sprawdzone w przedsiębiorstwach o zasięgu lokalnym, firmach rodzinnych jak i koncernach znanych na całym świecie. Skutecznie doskonalimy procesy i rozwiązujemy kluczowe problemy w firmach. Jesteśmy pewni naszych metod oraz ich efektów.

Jeżeli sama darmowa konsultacja nie wystarczy, abyś rozwiązał swój problem, to możemy Ci pomóc w jego rozwiązaniu!

Nie martw się, że będzie oznaczało to inwestycję pieniędzy w nasze wsparcie – rozliczamy się z Tobą od efektu!

Jeżeli dzięki naszym usprawnieniom klient zaczyna więcej zarabiać, to dopiero wtedy dzieli się z nami wypracowanym zyskiem na wcześniej ustalonych warunkach!

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce realizującą usługi wsparcia doskonalącego procesy w taki sposób.
Zdecyduj czy chcesz dzięki nam poprawić funkcjonowanie swojej firmy i zwiększyć jej zysk!

Zaufali nam między innymi:

Kontakt:

Przedstaw nam swoje potrzeby:

Zgłoś się do nas przez poniższy formularz abyśmy mogli sprawdzić czy w Twojej firmie możliwe jest zrealizowanie tego typu projektu. Nie zwlekaj, dostęp do tego projektu jest ograniczony – nie każda firma będzie mogła z nich skorzystać!

W treści wiadomości przedstaw jaki efekt chcesz uzyskać, jakie działania doskonalące Cię interesują, lub z jakimi problemami boryka się Twoje przedsiębiorstwo – a my powiemy Ci co trzeba zrobić abyś zrealizował swoje cele.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    pola wymagane

    Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!