AudytY

Potrzebujesz niezależnej oceny organizacji, swoich systemów lub procesów?

Zapoznaj się z naszą ofertą audytów!

AUDYT OPERACYJNY

Jednym z istotnych kroków optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa jest postawienie odpowiedniej diagnozy stanu obecnego, zdefiniowania słabych i mocnych stron w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz wskazania kluczowych ograniczeń i wąskich gardeł w rozwoju biznesu. W celu przeprowadzenia takiej diagnozy realizujemy audyt operacyjny (efektywności procesów).

Na podstawie audytu operacyjnego przygotowujemy optymalny model biznesowy funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz plan restrukturyzacji obejmujący niezbędne działania usprawniające. Metodyka realizacji audytu operacyjnego (efektywności), którą stosujemy jest oparta na kilkunastoletnim doświadczeniu w realizacji działań usprawniających i poprawiających efektywność. 

Zakres audytu

Zakres merytoryczny audytu dzielimy na 3 etapy.

Etap 1: Analiza i diagnoza stanu obecnego.

Etap 2: Weryfikacja kompetencji pracowników.

Etap 3: Etatyzacja (opcjonalne).

Ocena 3e

Dzięki realizacji audytu operacyjnego przeprowadzana jest obiektywna ocena skuteczności, gospodarności i wydajności (economy, efficiency, effectiveness – 3xE/3E) kluczowych procesów zachodzących w danej jednostce biznesowej lub administracyjnej.

EKONOMIA

Minimalizacja kosztów niezbędnych zasobów – wytwarzanie możliwie jak najtaniej.

EFEKTYWNOŚĆ

Realizacja we właściwy sposób przy minimalnym wysiłku
i racjonalnym zaangażowaniu kluczowych zasobów.

SKUTECZNOŚĆ

Poziom realizacji celów i oczekiwań klienta, czyli skuteczność realizacji właściwych rzeczy.

Twoja firma jest w warmińsko-mazurskim?

Nasze projekty, szkolenia i doradztwo mają w Twoim regionie dofinansowanie 85%. Płacisz tylko 15% kosztów usługi!

  • Minimum formalności i zaangażowania klienta.
  • Decyzja nawet w 1 dzień.
  • Wnioski 96% firm zostają rozpatrzone pozytywnie.

AUDYTY WEDŁUG OBSZARU

Audyt wewnętrzny (operacyjny)
Na podstawie audytu operacyjnego przygotowujemy optymalny model biznesowy funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz plan restrukturyzacji.
Audyt logistyczny
Dzięki audytowi logistycznemu przeprowadzana jest obiektywna oceny skuteczności, gospodarności i wydajności kluczowych procesów zachodzących w logistyce. Na jej podstawie dowiesz się jak wyeliminować kluczowe ograniczenia w funkcjonowaniu logistyki wewnętrznej oraz jak zminimalizować jej koszty.
Audyty przed i powdrożeniowe systemów: ERP, APS, MES
Audyty przedwdrożeniowe oraz prawidłowości funkcjonowania (powdrożeniowe) każdego rodzaju systemu do zarządzania produkcją. Między innymi systemy ERP, APS i MES.
Audyt finansowy
Celem audytu finansowego jest wskazanie potencjalnego ryzyka finansowego oraz przedstawienie możliwości jego ograniczenia bądź wyeliminowania. Oferujemy również kompleksowy przegląd zagadnień prawnych.
Audyt Due Diligence
Głównym założeniem Due Diligence jest wszechstronna i wieloaspektowa ocena kondycji firmy.
Audyt energetyczny
W myśl ustawy o  efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 roku, każde duże przedsiębiorstwo ma obowiązek przeprowadzenia takiego audytu raz na 4 lata. Warto o tym pamiętać by uniknąć ewentualnych kar finansowych. 

AUDYT SZYTY NA MIARĘ

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

Pliki Cookies

Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.