Nasza działalność

Realizujemy kompleksowo projekty strategiczne oraz operacyjne podnoszące rentowność także poprawiające organizację pracy i efektywność kluczowych procesów przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i jednostek administracyjnych.

Holistyczne rozwiązania

Wdrażamy holistyczne rozwiązywanie kluczowych problemów z wykorzystaniem teorii ograniczeń oraz metod Six Sigma, Lean Management i MTM.

Doświadczenie

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie pozyskane z międzynarodowej grupy specjalistów działających w formie stowarzyszeń narodowych od ponad 70 lat.

MISJA

Stajemy się organizacją o zasięgu globalnym, a nasz wizerunek kształtuje się jako zespół najskuteczniejszych ekspertów, potrafiących w istotny sposób wpływać na poprawę konkurencyjności naszych klientów.

Dążymy do afirmacji godności i poprawy bytu każdego  człowieka poprzez rozpowszechnianie naszej filozofii ERGO lean management.

 

WIZJA

ORGANIZACJA O ZASIĘGU GLOBALNYM

Stajemy się organizacją o zasięgu globalnym, a nasz wizerunek kształtuje się jako zespół najskuteczniejszych ekspertów, potrafiących w istotny sposób wpływać na poprawę konkurencyjności naszych klientów.

DZIAŁAĆ WEDŁUG FILOZOFII ERGOlean Management

Ciągłe doskonalenie jest naszą nieustanną drogą do perfekcji w każdej dziedzinie życia, dzięki czemu zwiększamy wartość pracy, będącej dobrem człowieka.

„ O ile prawdą jest, że człowiek jest przeznaczony i powołany do pracy, to jednak nade wszystko praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy…“ 

JAN PAWEŁ ii

POZNAJ NASZ DEKALOG WARTOŚCI

01
RZETELNOŚĆ
02
DOSKONALENIE
03
SZACUNEK
04
PROFESJONALIZM
05
SZCZEROŚĆ
06
SPRAWIEDLIWOŚĆ
07
LOJALNOŚĆ
08
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
09
ODWAGA
10
WYTRWAŁOŚĆ

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!
Dane firmy także w zakładce kontakt.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.