manager zarządzający

PAWEŁ STAWORZYŃSKI
manager zarządzający DPG

Jeden z najlepszych ekspertów w Polsce w zakresie ERGOlean Management, MTM oraz MBO. Twórca autorskich pomysłów wdrażania zasad ergonomii, humanizacji pracy i zarzadzania przez wartości godnościowe.

Z ramienia międzynarodowej grupy doradczej jako prezes zarządu, a wcześniej jako prokurent, kierownik projektów i inżynier przetransferował do Polski z krajów wysoko rozwiniętych (m.in.: Niemcy, USA, Francja, Włochy, Wielka Brytania) ponad 70 letnie „know-how” w zakresie optymalizacji procesów.

Manager, trener i specjalista z bardzo bogatym ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji przedsiębiorstw, optymalizacji procesów i skutecznej motywacji do poprawy efektywności. Przeprowadził łącznie kilkaset projektów usprawniających, szkoleń, wykładów.

Stosuje najlepsze praktyki sprawdzone w znanych na całym świecie przedsiębiorstwach z niemal wszystkich branż gospodarki. Skutecznie doskonali procesy i rozwiązuje kluczowe problemy.

 

Przykładowe projekty i realizacje:
PKN ORLEN, Grupa Azoty, Cementownia Warta, Styropmin, SHELL, ZA Puławy, WZPOW Kwidzyn, Peklimar Sp z o. o., Jeronimo Martins,  Wedel Sp z o. o., Cadbury Wedel Sp z o. o., TMT Sp z o. o., Profi Sp z o. o., BSH, Mastercook, Amica, Whirlpool, Polar, Electrolux, VOLKSWAGEN, Mercedes, MAN Trucks, SOLARIS Bus, VOLVO, KAMAZ, Wielton, Ronal, FCA Group, Magneti Marelli, TRW, BREMBO, Avon, Jelfa, Dr Irena Eris, EADS Airbus Deutschland, Premium Aerotec GmbH, PZL Mielec.

Do zespołu angażowani są inżynierowie i asystenci projektów z niezbędnym przygotowaniem i kwalifikacjami do realizacji szkoleń i projektów.

Nasz zespół

Nasz zespół skupia ekspertów z bardzo szerokim doświadczeniem i wiedzą. 

 

ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM

Posiadamy kompetencje z zakresu budowania i realizacji celów strategicznych, zarządzania korporacjami, jak i mniejszymi firmami, pozyskane z przedsiębiorstw o kapitale zagranicznym oraz krajowym. Nasi specjaliści opracowują i wspierają wdrażanie kompleksowych programów restrukturyzacyjnych, systemów zarządzania, wspierają wdrażanie ładu korporacyjnego.

 

PRODUKCJA

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją na wszystkich szczeblach kierowniczych, zarówno w produkcji jednostkowej, jak i seryjnej. Realizujemy kluczowe zadania stawiane przed produkcją: wzrost wydajności, produktywności, jakości, zachowanie terminowości. Kładziemy nacisk na prawidłowe zarządzanie z wykorzystaniem systemów ERP, a także narzędzi Lean Manufacturing, Kaizen, TPM, OEE, SMED, MTM. 

FINANSE

Dyrektorzy Finansowi, Księgowi, Biegli Rewidenci, Członkowie Zarządów – praktycy w zakresie optymalnego funkcjonowanie finansów, posiadają doświadczenie w zakresie zarządzania finansami w oparciu o karty wynikowe i mechanizmy zarządzania przez cele, definiowaniu kluczowych wskaźników finansowych i odpowiednim ich doborze adekwatnie do strategii firmy. W ramach tej grupy posiadamy również ekspertów w zakresie operacyjnego usprawniania procesów finansowych oraz optymalizacji metod pracy. 

 

OPTYMALIZACJA PROCESÓW

To szeroka grupa managerów projektów i inżynierów specjalizujących się w modelowaniu procesów (biznesowych, logistycznych, produkcyjnych, jakościowych etc.) ich optymalizacji i standaryzacji. Posiadamy umiejętności wdrażania kompleksowych systemów zarządzania zgodnych z zasadami Lean Management w połączeniu z zarządzaniem przez cele (MBO+KPI). Realizujemy projekty zgodnie z zasadami DMAIC (Six Sigma) i teorii ograniczen, stosujemy zasady ekonomiki ruchów elementarnych, ergonomii, ergonometrii i humanitaryzacji pracy. Potrafimy zwiększać wydajność pracy przy jednoczesnym obniżeniu jej obciążeniem.

 

LOGISTYKA i ŁAŃCUCH DOSTAW

Skupiamy dyrektorów logistyki oraz specjalistów w zakresie inżynierii logistycznej, posiadających doświadczenie z przedsiębiorstw stosujących najlepsze, światowe standardy w zakresie efektywnego zarządzania logistyką. Mamy praktykę w optymalizacji poziomu zapasów, wdrażaniu zasad milk-run, wiemy jak poprawić wydajność kluczowych zasobów zaangażowanych w obsługę procesów logistycznych, skracamy czasy dostaw i redukujemy zbędne zapasy wzdłuż procesów, optymalizujemy layout’y zakładów. 

Jako firma możemy pochwalić się dyspozycyjnością i terminowością wykonywanych zleceń. Nie ma terminu, którego nie możemy dla Ciebie zrealizować. Dysponujemy nieograniczonymi zasobami ludzki, ze względu na rozwinięty system partnerstwa. Dzięki specjalistom z którymi współpracujemy na co dzień jesteśmy w stanie obsłużyć znacznie większą ilość klientów, nie obniżając przy tym jakości naszych usług. Dbamy o każdy szczegół realizacji zleceń, zawsze stawiając na zadowolenie naszego Zleceniodawcy.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!