Inicjatywy społeczne

Mając świadomość, że prowadzenie działalności gospodarczej może mieć znaczący wpływ na lokalną społeczność, nasze przedsiębiorstwo aktywnie angażuje się w lokalny sport, edukację dzieci i młodzieży oraz działania na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego miasta Jelenia Góry.

poprawa jakości życia mieszkańców Jeleniej góry
Wybory samorządowe 2024

Moje zaangażowanie w wybory do rady miejskiej Jeleniej Góry to podejmowanie prób mających na celu przede wszystkim poprawę jakości życia mieszkańców. Aby w wymierny sposób osiągnąć ten cel koniecznym jest poprawa efektywności zasobów miasta i spółek podległych. Wdrożenie ideologii ciągłego doskonalenia zgodnie z zasadami filozofii Kaizen szczupłego zarządzania w administracji (lean goverement) pozwoli na osiągnięcie więcej korzystnych efektów tymi samymi zasobami.  Zwiększenie trafności i przydatności realizowanych inwestycji może być kolejnym działaniem pozwalającym w istotny sposób wypłynąć na poprawę jakości życia w naszym regionie.

Wdrażanie dobrych praktyk zarządzania i optymalizacji procesów z biznesu do administracji publicznej pozwoli na podjęcie powyższych założeń bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Działania te powinny wpłynąć na spowolnienie lub zatrzymanie wzrostu zbyt niebezpiecznego poziomu zadłużania miasta. 
Pozdrawiam serdecznie
Paweł Staworzyński

skrzynkA POMYSŁÓW
nAPISZ JAKI tY MASZ POMYSŁ DO ZREALIZOWANIA LUB PROBLEM DO ROZWIĄZANIA

najważniejszym jest to aby słuchać innych, ich potrzeb i starać się w miarę możliwości podejmować działania mające na celu ich realizację. Oczywiście w ramach możliwości, celów czy zakresu odpowiedzialności poszczególnych jednostek.

dotychczas podejmowane inicjatywy:

Stowarzyszenie etos

Misją jest rozpowszechnianie idei etosu służby społeczeństwu w którym najwazniejszą wartościa jest dobro każdego człowieka, mieszkańca lokalnej społeczności. Wraz ze Stowarzyszeniem ETOS Jelenia Góra przyjrzeliśmy się tematyce wyludniania się Jeleniej Góry i sposobom zapobiegania tego procesu, podczas warsztatów „Raport A3 – Rozwiązywanie kluczowych problemów w rozwoju miasta Jeleniej Góry”, które odbyły się 16.08.2018 r. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj.

Klub Sportowy Victoria

Nic nie łączy nas równie mocno jak zamiłowanie do sportu. Od niedawna mamy zaszczyt sponsorować lokalny klub sportowy Victoria, który odnosi coraz większe sukcesy. Pomimo, iż zrzesza on piłkarzy amatorów już teraz może pochwalić się bardzo dobrą wręcz profesjonalną organizacją. Zachęcamy do śledzenia funpage’u i kibicowania! Zajrzyj do nas tutaj.

Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego

Karkonoskie Stowarzyszenie u Erazma i Pankracego  jako  organizacja  non-profit  wspiera  rozwój  edukacji  szkolnej,  działalności  społecznej,  kulturalnej i sportowej. Podejmuje szereg inicjatyw, które wprowadzają w szkołach bardzo istotne elementy nauki dotychczas nieobjęte ustawowym programem nauczania.  Jako przedsiębiorstwo wspieramy Stowarzyszenie w rozwoju inicjatyw edukacyjnych dedykowanych do młodzieży szkolnej. W ramach naszej współpracy powstaje projekt      „Akademia Młodego Lidera” opierający się na najlepszych praktykach stosowanych w biznesie na całym świecie.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia znajdziesz tutaj.

karkonoska akademia talentów

Mamy zaszczyt poinformować, że ruszyliśmy z nowym projektem dedykowanym młodzieży oraz nauczycielem, jakim jest Karkonoska Akademia Talentów. Celem nadrzędnym akademii jest edukacja młodzieży w zakresie przedsiębiorczości, tak aby była gotowa pewnym krokiem wejść w dorosłe życie. Projekt opiera się na najlepszych praktykach stosowanych w firmach na całym świecie. W ramach akademii organizowane są warsztaty, szkolenia, benchmarki znanych firm. Młodzież ma okazję poznać zagadnienia biznesowe od podstaw, ucząc się bezpośrednio od prawdziwych przedsiębiorców (szkoleniowców, trenerów,VIP-ów). Daj szansę swojemu dziecku zdobyć takie doświadczenia! Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź tutaj.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!