OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Firma DPG Staworzyński świadczy usługi doradztwa strategicznego, operacyjnego i szkoleń we wszystkich kluczowych procesach przedsiębiorstw prywatnych jak i jednostek administracji publicznej.

Usługi te świadczymy na najwyższym poziomie jakościowym dzięki grupie kilkudziesięciu wyśmienitych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz specjalizacji w zarządzaniu i usprawnianiu procesów biznesowych.

TRANSFERUJEMY KNOW-HOW I NAJLEPSZE PRAKTYKI W ZARZĄDZANIU ORAZ DZIAŁANIACH OPERACYJNYCH. NASZA DZIAŁALNOŚĆ OBEJMUJE WIELE OBSZARÓW.​

NASZE OBSZARY DZIAŁALNOŚCI:

Logistyka i łańcuch dostaw
Systemy motywacyjne
Sprzedaż i relacje z klientami
Technologia i konstrukcja
Zarządzanie jakością
Narzędzia informatyczne (IT)
Administracja publiczna

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.