+48 22 290 55 44
info@staworzynski.com

Jesteś tutaj

×

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w staworzynski_preprocess_page() (linia 19 z /home/boostnet/staworzynski.com/sites/all/themes/staworzynski/template.php).

Zakładki podstawowe

Tytuł

Restrukturyzacja i plany naprawcze

Główny zakres naszej działalności koncentruje się wokół działań związanych z przygotowywaniem oraz realizacją planów naprawczych i restrukturyzacyjnych. Specjalizujemy się w restrukturyzacjach ukierunkowanych na wdrażanie najlepszych praktyk w zarządzaniu kluczowymi procesami firmy. W ramach restrukturyzacji przedsiębiorstwa przygotowujemy i wdrażamy plany naprawcze przygotowywane z uwzględnieniem specyfiki firmy, branży, aktualnej sytuacji. Podczas diagnozy stanu obecnego realizowanej przed przygotowaniem planu naprawczego definiujemy główne ograniczenia prawidłowego funkcjonowania i dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Wspieramy firmy wzdłuż całego procesu transformacji tak aby osiągnąć maksymalny efekt pożądany przy minimalizacji negatywnych skutków restrukturyzacji. Realizujemy przede wszystkim restrukturyzacje następujących typów:

  • Restrukturyzacja antycypacyjna
  • Restrukturyzacja naprawcza
  • Restrukturyzacja dostosowawcza

Kładziemy duży nacisk na realizację działań niskonakładowych, poprawiających efektywne wykorzystanie już istniejących zasobów.

W ramach restrukturyzacji (firm jak i jednostek administracyjnych) realizujemy projekty obejmujące m.in.:

Nasi eksperci to wybitni specjaliści, managerowie praktycy z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem zgodnie z zasadami najlepszych międzynarodowych praktyk.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE