Zabezpiecz swoją firmę przed STRATAMI związanymi z koronawirusem

Koronawirus wpłynie na gospodarkę:

OBNIŻY ZYSK FIRM
ZABLOKUJE PRZEPŁYW GOTÓWKI
ZMNIEJSZY SPRZEDAŻ
ZABLOKUJE EKSPORT
ZMNIEJSZY PRODUKTYWNOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ PRACOWNIKÓW
ZNISZCZY PRZEDSIĘBIORSTWA

Firmy muszą zadbać zarówno o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników, ale również o swoje zdrowie finansowe – praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy.

 • Firmy muszą przygotować się i dostosować do aktualnej sytuacji gwarantując przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników oraz zachować płynność funkcjonowania!
 • Dowiedz się co firmy produkcyjne muszą zrobić, aby utrzymać płynność funkcjonowania biznesu i zminimalizować straty powstałe w wyniku pandemii koronawirusa.

Koronawirus będzie miał, a raczej już ma wpływ na nas wszystkich.

Każdy z nas może mieć inny stosunek do obecnej sytuacji, jednak spadek przychodów ze sprzedaży wielu przedsiębiorstw to już FAKT.

Powodami są nie tylko coraz większe ilości chorych, ale przede wszystkim duży niepokój w naszym społeczeństwie przed nowym wirusem.

Wprowadzamy zmiany w firmach naszych klientów, które chronią przed stratami związanymi z koronawirusem!

Film z webinaru: „Koronawirus – Jak zminimalizować straty w firmie produkcyjnej”

 

Jakie przedsiębiorstwa w szczególności powinny skorzystać ze wsparcia podczas pandemii?

 • produkcyjne – zmniejszenie kosztów wytwarzania bez zwalniania personelu,
 • centra logistyczne, dystrybucyjne, magazyny, hurtownie – zmniejszenie kosztów obsługi logistyki wewnętrznej i jej udrożnienie,
 • firmy produkujące artykuły pomocne w walce z nowym wirusem (producenci maseczek oraz firmy chemiczne produkujące płyny do dezynfekcji) – zwiększenie mocy przerobowych, aby móc taniej i efektywniej produkować i zabezpieczyć personel szpitali i innych osób stykających się z wirusem.

Więcej pieniędzy zostanie na m.in.: wynagrodzenia dla pracowników i przetrwanie ogólnoświatowego kryzysu.

Skontaktuj się z nami! Nasz konsultant za darmo zbada Waszą sytuację, przedstawi możliwości działania i prześle darmowe materiały, które będą pierwszym krokiem do skutecznego zmotywowania zespołu w czasie pandemii.

info@staworzynski.com

 

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  pola wymagane

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!