Webinar: Koronawirus – Jak zminimalizować straty w firmie produkcyjnej

Bezpłatny webinar: Koronawirus – jak uchronić firmę produkcyjną przed utratą płynności funkcjonowania i zminimalizować straty do minimum

Termin: 23 marca o godz. 11:00

Podczas webinaru ekspert z 20-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania i optymalizacji kosztów przedsiębiorstw produkcyjnych:

 • Poszerzy Twoją perspektywę widzenia obecnej sytuacji, dzięki czemu łatwiej rozwiążesz obecne problemy.
 • Przedstawi pomysły na szybkie usprawnienia.
 • Odpowie jak poprawić płynność finansową – uwolnić „zamrożone” i pozyskać dodatkowe środki.
 • Wyjaśni jak poprawić efektywność zasobów.
 • Powie jakie działania powinny zostać wdrożone w dłuższej perspektywie czasu.
 • Bezkosztowo pomoże opracować plan działania w obliczu kryzysu.
 • Odniesie się do obaw i przewidywań uczestników, które zebrane zostaną podczas rejestracji do Webinaru.

Pełniąc misję jaką jest pomoc dla firm czujemy się zobowiązani aby dzielić się swoją wiedzą szczególnie w tak trudnym momencie dla gospodarki. 

Firmy muszą zadbać zarówno o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników, ale również o swoje zdrowie finansowe – praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy.

 • Firmy muszą przygotować się i dostosować do aktualnej sytuacji gwarantując przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników oraz zachować płynność funkcjonowania!
 • Dowiedz się co firmy produkcyjne muszą zrobić, aby utrzymać płynność funkcjonowania biznesu i zminimalizować straty powstałe w wyniku pandemii koronawirusa.

Straty firm produkcyjnych związane z pandemią koronawirusa są już potężne.

 • Można załamać ręce i czekać na lepsze czasy.
  lub…
 • Można zaplanować konkretne działania, które pomogą zminimalizować straty oraz pomogą dostosować funkcjonowanie firmy do aktualnej sytuacji.

Film z webinaru: „Koronawirus – Jak zminimalizować straty w firmie produkcyjnej”

 

Zapisz się na nasze następne darmowe webinary:

Jakie przedsiębiorstwa w szczególności powinny skorzystać ze wsparcia podczas pandemii?

 • produkcyjne – zmniejszenie kosztów wytwarzania bez zwalniania personelu,
 • centra logistyczne, dystrybucyjne, magazyny, hurtownie – zmniejszenie kosztów obsługi logistyki wewnętrznej i jej udrożnienie,
 • firmy produkujące artykuły pomocne w walce z nowym wirusem (producenci maseczek oraz firmy chemiczne produkujące płyny do dezynfekcji) – zwiększenie mocy przerobowych, aby móc taniej i efektywniej produkować i zabezpieczyć personel szpitali i innych osób stykających się z wirusem.

Więcej pieniędzy zostanie na m.in.: wynagrodzenia dla pracowników i przetrwanie ogólnoświatowego kryzysu.

Zachęcamy do kontaktu. Nasz konsultant za darmo zbada Waszą sytuację, przedstawi możliwości działania i prześle darmowe materiały, które będą pierwszym krokiem do skutecznego zmotywowania zespołu w czasie pandemii.

info@staworzynski.com

 

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  pola wymagane

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!