Szkolenia

Szkolenie online – PRACA ZDALNA Z GOOGLE G SUITE Oraz Microsoft 365

Szkolenie dla nauczycieli i firm z prowadzenia zajęć zdalnych – naucz się korzystać z darmowych i profesjonalnych narzędzi Google G Suite lub Microsoft 365!

Przeszkoliliśmy już ponad 2500 zadowolonych nauczycieli, których praca stała się bardziej efektywna i przyjemna! Udostępniaj wiedzę, komunikuj się z uczniami i oceniaj ich postępy online!

Analogiczne szkolenia przeprowadzamy również dla firm prywatnych!

Działamy w 3 etapach:

 • Wsparcie wdrożeniowe – Doradzamy jaką platformę wdrożyć, uwzględniając obecną infrastrukturę szkoły, kompleksowo wspieramy placówki we wdrożeniu Google G Suite lub Microsoft 365. Pomagamy zdobyć darmowe licencje, wspieramy w pozostałej konfiguracji koniecznej do płynnego wdrożenia narzędzi oraz w synchronizacji z dziennikiem elektronicznym bez względu na obecny poziom wdrożenia placówki. Jeśli wdrożyłeś już w swojej placówce to narzędzie – świetnie! Przejdźmy do kroku drugiego!
 • Szkolenie dla kadry nauczycielskiej i dla administracji – uczymy jak w efektywny sposób prowadzić zajęcia zdalne za pomocą narzędzi Google G Suite lub Microsoft 365! oraz jak je wykorzystać w zakresie administrowania szkołą. Szkolenie jest nagrywane dzięki czemu możesz wrócić i odświeżyć wiedzę zdobyte podczas zajęć „na żywo”!
 • Wsparcie powdrożeniowe – zadbamy aby w Twojej placówce praca za pomocą narzędzi zdalnych odbywała się bez żadnych zakłóceń, odpowiemy na Twoje pytania, rozwiążemy pojawiające się problemy. Wykonamy audyt już wdrożonej platformy.

Zadbamy, aby dotychczasowe “zdalne zadawanie” przekształciło się w zdalne nauczanie. Zastosujemy dużo ćwiczeń praktycznych, aby nauczyciele byli spokojni o edukację swoich uczniów a rodzice nie martwili się o dzieci.

WSPRACIE WDROŻENIOWE –  ZDOBYCIE LICENCJI I KONFIGURACJA Gogle G SUuite i Microsoft  365

Nie masz możliwości zdobycia akredytacji? A może wdrożyłeś pakiet do pracy zdalnej ale nie masz pewności czy wszystko poprawnie funkcjonuje? Wszystkim się zajmiemy!

 • Pomagamy w przygotowania dokumentów do akredytacji jednostki i uwierzytelnienia non profit,
 • koordynujemy weryfikację po stronie G Suite / Microsoft 365,
 • pomagamy w konfiguracji domeny,
 • Pomagamy w zakładaniu kont dla użytkowników / sugerujemy metodykę tworzenia grup (klas) oraz pomagamy zbudować strukturę jednostek organizacyjnych,
 • wykonujemy migrację dotychczasowej poczty na nowo utworzone konta,
 • angażujemy się w ustawienia rekordów MX i SPF w DNS domeny,
 • pomagamy w synchronizacji z dziennikiem elektronicznym co znacznie usprawnia pracę całej organizacji.

Cena warsztatów w ramach promocji „ZIMA online!”.

WSPRACIE WDROŻENIOWE – ZDOBYCIE LICENCJI I KONFIGURACJA Google G Suite i Microsoft 365
Opcja Do 100 użytkowników (uczniów i nauczycieli) Do 150-350 użytkowników (uczniów i nauczycieli) Powyżej 350 użytkowników (uczniów i nauczycieli)
Cena standardowa 2500 PLN netto 3000 PLN netto 3500 PLN netto
Cena w promocji 1000 PLN netto 1500 PLN netto 2000 PLN netto
SZKOLENIE Z PLATFORM DO PRACY ZALNEJ – Google G Suite i Microsoft 365
Opcja Warsztaty praktyczne poziom podstawowy Warsztaty praktyczne poziom zaawansowany Pakiet podstawowy + zaawansowany (z uwzględnieniem 10 %rabatu).
Ilość osób 5 godz. warsztatów. 5 godz. warsztatów. 10 godz. warsztatów.
1-12 99 zł netto/os. 99 zł netto/os. 178 zł netto/os.
13-24 78 netto/os. 78 netto/os. 140 netto/os.
25-40 61 netto/os. 61 netto/os. 109netto/os.
41-80 49 netto/os. 49 netto/os. 88 netto/os.
WSPRACIE POWDROŻENIOWE – OBSŁUGA PLATFORM Google G Suite i Microsoft 365
Opcja Do 100 użytkowników (uczniów i nauczycieli) Do 100-350 użytkowników (uczniów i nauczycieli) Powyżej 350 użytkowników(uczniów i nauczycieli)
Cena standardowa 1,10 zł os. 1,00 zł os. 0,90zł os.
Cena w promocji 0,90 netto/os. 0,80 netto/os. 0,70 netto/os.

*Do kwoty netto zostanie doliczona obowiązująca stawka VAT. Wspieramy szkoły w uzupełnieniu dokumentacji umożliwiających zwolnienie z konieczności płacenia podatku VAT dzięki czemu kwota netto staje się kosztem całkowitym.

Możliwość ustalenia indywidualnych warunków oraz rabatów dla większych grup oraz dodatkowych rabatów w związku z promocją: „ZIMA Online!”

SZKOLENIE DLA KADRY NAUCZYCIELSKIEJ – Google G Suite i Microsoft 365 –NARZĘDZIA DO NAUKI ZDALNEJ

Google G Suite oraz Microsoft 365 to bezpłatne narzędzia dla szkół i uczelni wyższych pozwalające prowadzić zajęcia zdalne dla uczniów. Umożliwiają ona udostępnianie materiałów online, wideorozmowy z uczniami, przesyłanie zadań domowych oraz realizację testów.

Poznaj:

 • Wirtualne klasy – jak tworzyć aby jeszcze lepiej zorganizować i zautomatyzować swoją pracę. Zobacz jak jak współpracować z innymi nauczycielami z poziomu w zintegrowanym systemie aby wspólnie tworzyć treści i dzielić się opracowanymi materiałami, określać terminy odbierania prac, ułatwić sposób przesłania wykonanych zadań i projektów przez uczniów.
 • Google Hangout Meet – Classroom/Teams – Przekazuj wiedzę całej klasie widząc na żywo wszystkich uczniów. Skorzystaj z możliwości udostępniania ekranu i przedstaw przygotowaną prezentację lub film.
 • Gmail/Outlook – Błyskawicznie skontaktuj się ze wszystkimi uczniami z klasy oraz kadrą dydaktyczną.
 • Kalendarz – Zaplanuj godziny lekcyjne tak, aby wszyscy uczniowie wiedzieli kiedy odbędzie się lekcja i co mają przygotować.
 • Dokumenty / Word – Twórz i udostępniaj materiały do nauki i zadania domowe.
 • Formularze / Forms – Przeprowadzaj testy online z użyciem pytań otwartych i zamkniętych. Zobacz jak przygotowywać testy z funkcją automatycznego oceniania. Jak przyśpieszyć i ułatwić ocenianie prac.
 • Arkusze / Excel – Twórz, edytuje udostępniaj arkusze kalkulacyjne również w czasie rzeczywistym.
 • Inne: Zobacz jak urozmaicać lekcje uczniów dzięki darmowym aplikacjom dostępnym w Internecie: Wspólne zwiedzanie świata, Eksplorowanie kosmosu, Odwiedzanie muzeów i wiele innych.

Podczas warsztatów prezenter przedstawia uczestnikom przykłady wykorzystania narzędzi G Suite / Microsoft 365. Uczestnicy pod czujnym okiem szkoleniowca realizują na żywo:

 • Materiały dydaktyczne dla uczniów z konkretnej tematyki lekcji,
 • materiały dodatkowe w postaci filmów, książek i wykresów,
 • lekcje online w postaci wideorozmów zaplanowanych w kalendarzu,
 • zadania domowe wysyłane do uczniów online,
 • testy z pytaniami zamkniętymi i otwartymi.

W efekcie warsztatów uczestnicy potrafią wykorzystywać platformy w codziennej pracy, by szybko tworzyć i udostępniać wartościowe materiały dydaktyczne dla uczniów. Poznają oni sposoby na uatrakcyjnienie edukacji online z możliwością wykorzystania  narzędzi również podczas zajęć stacjonarnych, najlepsze sposoby dzielenia się wiedzą i komunikacji z uczniami.

WSPRACIE POWDROŻENIOWE –  OBSŁUGA PLATFORM Google G Suite i Microsoft 365:

 • Bieżące rozwiązywanie problemów z narzędziem do pracy zdalnej i stacjonarnej,
 • udzielanie wsparcia dla osób koordynujących,
 • zakładanie nowych kont, grup i jednostek organizacyjnych,
 • dbanie o poprawne i płynne działanie narzędzi,
 • przygotowanie profesjonalnej stopki w pełni skalowalnej (telefon, tablet, komputer) i dynamicznej dla całej organizacji, osadzonej w Panelu Administratora.
 • W ramach wsparcia powdrożeniowego dodatkowo- oferujemy szkolenie dla administratorów Platformy:
 • Automatyczne tworzenie wielu kont na podstawie listy (arkusza csv) z jednoczesnym przypisaniem konta do jednostki organizacyjnej oraz wcześnie utworzonej grupy,
 • automatyczna aktualizacja danych osobowych wybranych grup lub całej jednostki organizacyjnej,
 • nauka korzystania z supportu Google (zdalna pomoc).

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH

 • Nauczyciele szkół i przedszkoli publicznych i prywatnych,
 • Dyrekcja i administracja szkoły lub uczelni
 • wykładowcy uczelni wyższych,
 • uczniowie lub studenci.

Zachęcamy do zgłaszania się na warsztaty w zorganizowanych grupach uczestników z jednej szkoły lub uczelni.

Za każde szkolenie zorganizowane przez polecenie płacimy polecającemu 10% prowizji!

* Narzędzia przedstawiane podczas szkolenia mogą być wykorzystywane przez nauczycieli i wykładowców za darmo.

Zaufali nam

Zaufało nam wiele wiodących przedsiębiorstw na rynku, zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowymi referencjami w zakładce „referencje” u góry strony.

 

Jak zapisać się na warsztaty

Zainteresowanie ofertą zgłaszać można za pomocą wiadomości e-mail lub drogą telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego nasz konsultant będzie w stanie dopasować ofertę i jej koszt do Państwa potrzeb.

info@staworzynski.com

+502 275 684

Formularz kontaktowy:

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  pola wymagane

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!