Szkolenia

Szkolenie online – Lekcje zdalne z Google G Suite – Poziom podstawowy

Szkolenie online dla nauczycieli z prowadzenia lekcji zdalnych. Skorzystaj z darmowej dla edukacji platformy Google G Suite. Udostępniaj wiedzę, komunikuj się z uczniami i oceniaj ich postępy online!

Google G Suite – świetne narzędzie do nauki zdalnej

Google G Suite jest bezpłatną dla szkół i uczelni wyższych witryną pozwalającą prowadzić zajęcia zdalne dla uczniów. Umożliwia ona udostępnianie materiałów online, wideorozmowy z uczniami, przesyłanie zadań domowych oraz realizację testów.

Jeżeli jesteś nauczycielem lub wykładowcą, narzędzia wchodzące w skład tej aplikacji znacznie ułatwią Ci pracę:

 • Google Hangout Meet – Przekazuj wiedzę całej klasie widząc na żywo wszystkich uczniów. Skorzystaj z możliwości udostępniania ekranu i przedstaw przygotowaną prezentację lub film.
 • Gmail – Błyskawicznie skontaktuj się ze wszystkimi uczniami z klasy oraz kadrą dydaktyczną.
 • Kalendarz – Zaplanuj godziny lekcyjne tak, aby wszyscy uczniowie wiedzieli kiedy odbędzie się lekcja i co mają przygotować.
 • Dokumenty – Twórz i udostępniaj materiały do nauki i zadania domowe
 • Formularze – Przeprowadzaj testy online z użyciem pytań otwartych i zamkniętych.

Warsztaty z prowadzenia lekcji online

Realizujemy warsztaty z kompleksowej obsługi narzędzi Google G Suite i prowadzenia zajęć zdalnych z ich użyciem. W efekcie odbytych warsztatów nauczyciel jest w stanie samemu przygotowywać i prowadzić zajęcia online z poziomu jednej aplikacji. Warsztaty realizujemy w trybie online.

Podczas warsztatów prezenter przedstawia uczestnikom przykłady wykorzystania narzędzi G Suite. Uczestnicy pod czujnym okiem szkoleniowca realizują na żywo:

 • Materiały dydaktyczne dla uczniów z konkretnej tematyki lekcji,
 • Materiały dodatkowe w postaci filmów, książek i wykresów,
 • Lekcje online w postaci wideorozmów zaplanowanych w kalendarzu,
 • Zadania domowe wysyłane do uczniów online,
 • Testy z pytaniami zamkniętymi i otwartymi,

W efekcie warsztatów uczestnicy potrafią wykorzystywać platformę G Suite w codziennej pracy, by szybko tworzyć i udostępniać wartościowe materiały dydaktyczne dla uczniów. Poznają oni sposoby na uatrakcyjnienie edukacji online, najlepsze sposoby dzielenia się wiedzą i komunikacji z uczniami.

Kto może wziąć udział w warsztatach

Oferta jest w szczególności adresowana do:

 • Nauczycieli szkół publicznych i prywatnych,
 • Wykładowców uczelni wyższych,

Zachęcamy do zgłaszania się na warsztaty w zorganizowanych grupach uczestników z jednej szkoły lub uczelni. 

Za każde szkolenie zorganizowane przez polecenie płacimy polecającemu 10% prowizji!

* Narzędzia przedstawiane podczas szkolenia mogą być wykorzystywane przez nauczycieli i wykładowców za darmo.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Szukasz szkolenia w innym oprogramowaniu (np. Microsoft z Office 365 i Teams) lub bardziej zaawansowanej tematyki? Poinformuj nas o tym w formularzu kontaktowym lub podczas rozmowy telefonicznej. Realizujemy również szkolenia online na poziomie zaawansowanym z Google G Suite, w ramach którego oprócz wiedzy z zakresu podstawowego, uczestnicy warsztatów uczą się:

 • Jak tworzyć wirtualne klasy, aby jeszcze lepiej zorganizować i zautomatyzować swoją pracę. Określanie terminów odbierania prac, ułatwianie sposobu przesłania wykonanych zadań i projektów przez uczniów.
 • Jak przygotowywać testy z funkcją automatycznego oceniania. Jak przyśpieszyć i ułatwić ocenianie prac.
 • Jak współpracować z innymi nauczycielami z poziomu wirtualnej klasy, wspólnie tworzyć treści i dzielić się opracowanymi materiałami.
 • Jak urozmaicać lekcje uczniów dzięki darmowym aplikacją dostępnym w internecie: Wspólne zwiedzanie świata, Eksplorowanie kosmosu, Odwiedzanie muzeów i wiele innych.

Cena warsztatów

Cena standardowa: 3999 zł netto.

Cena aktualna: 49 zł/os. netto
*Przy grupie min. 20 osób

Cena aktualna: 109 zł/os. netto
*Przy grupie min. 10 osób

Możliwość ustalenia indywidualnych warunków.

Jak zapisać się na warsztaty

Zainteresowanie ofertą zgłaszać można za pomocą wiadomości e-mail lub drogą telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego nasz konsultant będzie w stanie dopasować ofertę i jej koszt do Państwa potrzeb.

info@staworzynski.com

+502 275 684

Formularz kontaktowy:

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  pola wymagane

   

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!