Poleć nasze usługi i otrzymaj prezent

Jesteś właścicielem lub pracujesz w firmie produkcyjnej i potrzebujesz od czasu do czasu wsparcia konsultanta w formie doradztwa lub szkolenia, aby rozwiązać jakiś problem w swojej organizacji?

Poleć nasze usługi innym i skorzystaj z naszych usług za darmo!

Osoba, której polecisz naszą firmę otrzyma 20% zniżki na każdą z naszych usług, a Ty otrzymasz w ramach podziękowania za polecenie aż 10 dni pracy naszych konsultantów w Twojej firmie – ten czas poświęcą na rozwiązanie bieżących problemów na produkcji, poprawie efektywności całego procesu wytwórczego, rozwiążą problemy organizacyjne, stworzą schematy, procedury, standardy pracy i wdrożą w to Twoich pracowników czyniąc pracę prostszą i efektywniejszą, a Twoje produkty tańsze dla docelowego odbiorcy, lepsze jakościowo i w rezultacie mogące być w krótszym czasie do niego dostarczone.

Zaufali nam między innymi:

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

info@staworzynski.com

+48 (22) 290 55 44

Możesz również skorzystać z formularza:

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    pola wymagane

    Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!