Metoda

ERGOlean Management – Zdrowe odchudzanie firmy

ERGOlean Management jest wypracowanym przez wieloletnie doświadczenie naszym unikatowym podejściem do skutecznej optymalizacji, zwiększania wydajności pracy i eliminacji kluczowych źródeł marnotrawstwa.

Myślą przewodnią zastosowania filozofii ERGOlean jest ZDROWE ODCHUDZANIE FIRMY, czyli takie wdrażanie działań optymalizacyjnych, w których kładzie się duży nacisk na poszanowanie człowieka i dążenie do poprawy zadowolenia pracownika. Jest to uwarunkowane tym, że zadowolony pracownik jest bardziej zmotywowany i zaangażowany w rozwój firmy.

Bardzo często spotyka się wdrożenie zasad lean manufacturing, w których pracownicy nie mają wystarczającej motywacji, a wręcz są przeciwni procesowi ulepszeń, który nie zawsze prawidłowo jest realizowany – czyli kosztem zdrowia czy ogólnie pojętego zadowolenia pracowników. Przykładem jest bardzo często spotykany proces zwiększania wydajności pracy poprzez zwiększenie tempa pracy człowieka, które nie jest dopasowane do ograniczonych możliwości organizmu i psychiki ludzkiej. Wzrost wydajności człowieka poprzez zbyt duże zwiększenia tempa pracy skutkuje systematycznym wzrostem zmęczenia, a w konsekwencji spadkiem wydajności, jakości czy wzrostem absencji pracowników.

Stworzenie podstaw skutecznego wdrożenia ERGOlean to zrozumienie logiki tzw. zdrowego odchudzania firmy, które jest analogiczne do procesu zdrowego odchudzania samego siebie, czyli systematycznego realizowania zdrowego trybu życia.

W Ergolean kładzie się duży nacisk na dążenie do poprawy zadowolenia pracownika i budowę jego świadomości konieczności akceptacji procesu ulepszeń i prawidłowego wdrażania filozofii lean management. Pracownik zadowolony jest pracownikiem bardziej wydajnym! Wdrożenie ERGOlean wiąże się z weryfikacją dotychczasowych założeń i zasad procesów optymalizacji i poprawy konkurencyjności firmy. Pierwszym krokiem we wdrażaniu ERGOlean musi być zbudowanie świadomości i logicznego zrozumienia tych zasad wśród wszystkich pracowników firmy.

Zaufali nam między innymi:

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać skuteczny kierunek rozwoju Twojej firmy!

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.