Budowanie zespołów projektowych

Budowanie (dla potrzeb przedsiębiorstwa) zespołów projektowych składających się ze specjalistów wybieranych wśród pracowników Zlecającego jak i ze specjalistów zewnętrznych. W doborze zespołów projektowych kładziony jest duży nacisk na umiejętność zastosowania odpowiednich narzędzi jak i na indywidualne cechy osobowościowe, które są niezbędne do realizacji planowanych działań usprawniających.

Na prawidłowy dobór zespołu kładziony jest bardzo duży nacisk, ze względu na ogromny wpływ wybranych osób na powodzenie i dynamikę realizacji działań usprawniających.

W ramach budowania działów odpowiedzialnych za usprawnienia tworzony jest zakres odpowiedzialności i kompetencji niezbędnych do ingerowania w wybrane piony przedsiębiorstwa. Definiowane są główne cele, dynamika realizacji, sposób ich monitorowania i rozliczania przez przełożonych. Budując od podstaw działy zajmujące się usprawnianiem dostosowywany jest poziom ich zaszeregowania w strukturze przedsiębiorstwa do wcześniej zdefiniowanego zakresu działań i poziomu odpowiedzialności.

W niektórych przypadkach dział taki jest podległy bezpośrednio zarządowi (wskazane) a w innych przypadkach w miarę potrzeby pod dyrektorów pionów produkcyjnych lub odpowiedzialnych za rozwój.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.