Bezpieczeństwo i motywacja w czasie kryzysu

Obecna sytuacja zmusza nas i Państwa do konkretnych działań. Każdy dzień może zadecydować o tym jak będzie wyglądać przyszłość Państwa firm. Uruchomiliśmy możliwość kontaktu z doradcami od lat pomagającym firmom w kryzysie. Oferujemy w określonych przypadkach bezpłatne wsparcie.

Zwiększenie zysku firmy w kryzysie:

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami w sprawie zwiększania zysku, optymalizacja procesów i kosztów, zwiększanie mocy przerobowych, oferty oraz optymalizacja marketingu. Jeśli wsparcie nie trwa więcej niż 15 min a klient wyrazi zgodę marketingową oferujemy darmowe wsparcie. Ilość miejsc ograniczona.

Doradztwo finansowe:

Zdając sobie sprawę z ograniczeń nałożonych przez banki oraz bardzo niskich wskaźników płynności finansowej nasi eksperci każdego dnia analizują nowe możliwości zdobycia finansowania dla firm w postaci wszelkiego rodzaju kredytów. Oferujemy darmowe wsparcie w postaci przedstawienia możliwości i analizy zdolności finansowej. Ilość miejsc ograniczona.

Doradztwo prawno-księgowe:

Każdy dzień może powodować zmiany w obszarze prawa i regulacji. Będąc właścicielem firmy chcemy skupić się nad strategią firmy jednak na naszej drodze bardzo często staje prawo. Zachęcamy do skorzystania z infolinii dla pracodawców i przedsiębiorców.

Koronawirus będzie miał, a raczej już ma wpływ na nas wszystkich. Powodami są nie tylko coraz większe ilości chorych, ale również duży niepokój w naszym społeczeństwie.

Wprowadzamy zmiany w firmach naszych klientów, które chronią przed stratami związanymi z koronawirusem!

Q&A: „Bezpieczeństwo i motywacja w czasie kryzysu”

Skontaktuj się z nami! Nasz konsultant za darmo zbada Waszą sytuację, przedstawi możliwości działania i prześle darmowe materiały.

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

    pola wymagane

    Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!