RESTAURATORZE! CHCESZ wróciĆ z tarczą czy na tarczy?

WEŹ SPRAWY w swoje ręce!

Prowadzisz biznes gastronomiczny, zatrudniasz raptem kilka osób, a już teraz nie masz z czego zapłacić im pensji?
Nie wierzysz w tarczę antykryzysową i zapewnienia, że wszystko wróci „OD TAK” do normy?
Aby móc swobodnie przeżyć kolejne dni, biznes musi przynosić zyski – ale co zrobić kiedy zamówień od klientów jest znacznie mniej lub brak?

 

Te i wiele innych pytań zadaje sobie wiele biznesmenów w Polsce. Mowa tu zwłaszcza o tych najmniejszych, zatrudniających max. 20 osób mikroprzedsiębiorców. Sytuacja jest o wiele bardziej chwiejna niż moglibyśmy założyć jeszcze miesiąc temu, kolejne obszary ekonomiczne zmagają się z brakiem elementarnej płynności finansowej, rząd zaś zapowiada nowe odważne narzędzia do rozruszania kolejnych sektorów rodzimej gospodarki.

uratuj swój biznes

Przedstawiamy kompleksowy poradnik dla restauratorów

Cała wiedza potrzebna aby uratować Twój biznes zebrana w jednym miejscu:
 • nowatorskie sposoby zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie gastronomicznej,
 • schematy kalkulacji,
 • rozwiązania prawne pozwalające prowadzić nadal biznes,
 • Teraz tylko 149 zł   49zł

Kto najbardziej ucierpiał i jakie są rozwiązania?

Niewątpliwie, jednym z najbardziej poszkodowanych obszarów naszej gospodarki jest gastronomia. To właśnie właścicielom mikrofirm z branży restauracyjnej dedykujemy poradnik w wersji pdf, który pomoże im nie tylko podołać niekorzystnym skutkom pandemii i totalnego zamknięcia prawie całej gospodarko, ale także wyjść z tego kryzysu znacznie silniejszymi niż dotychczas.

Jak ktoś może mi doradzić jak mam prowadzić własną firmę?

Autorem tego poradnika jest Paweł Staworzyński, manager, specjalista w dziedzinie audytu wewnętrznego, polepszania rentowności przedsiębiorstw, od 20 lat konsekwentnie wdraża nowatorską filozofię lean managementu w czołowych polskich i zagranicznych korporacjach. Jego firma współpracowała m.in. z PKN ORLEN, Jeronimo Martins Polska, Volvo, Shell, Solaris i wieloma innymi.

„Stworzyłem ten poradnik w oparciu o ponad dwadzieścia lat mojej kariery zawodowej, aby dziś pomóc Tobie przetrwać kryzys związany z epidemią. Kryzys na który nikt z nas nie był przygotowany, taki którego skutki odczuwać będziemy jeszcze przez długi czas.” ( Paweł Staworzyński, autor)

Czego się dowiem?

„Dziś naszym problem jest kryzys wywołany epidemią, a ja chcę pokazać Ci jak zminimalizować jego skutki, jak ochronić firmę przed bankructwem, na czym się skupić, aby już TERAZ oraz tuż po okresie przejściowym wystartować ze zdwojoną siłą”

W tym e-booku znajdziesz cenne rady i pomysły, które pomogą Twojej firmie przetrwać te trudne czasy, a nawet więcej! Poradnik zawiera w sobie odpowiedzi na pytania, które ludzie z branży bezskutecznie zadawali sobie jeszcze na długo przed koronawirusem i kryzysem:

 • Co zrobić, żeby biznes nadal przynosił zyski?
 • Jak zachęcać do kupna produktów/usług pomimo tego, że występują różne przeszkody (m.in. zakaz przyjmowania gości w lokalach)?
 • W jaki sposób doprowadzić do jak największej liczby zamawianych posiłków, a przy tym żeby wszystko odbywało się zgodnie z prawem?
 • Jak opracować ofertę „naprawdę nie do odrzucenia”?
 • Jak zoptymalizować koszty najmu i, co najważniejsze, w jaki sposób podejść do tego tematu?
 • Co to jest „aktywna sprzedaż”, kiedy nigdy wcześniej się jej nie prowadziło?
 • Jak nawiązać współpracę, która obu stronom przyniesie korzyści?
 • Jak przygotować biznes na czas zniesienia obostrzeń?

Jeśli zdecydujesz się sięgnąć po pomoc – zadamy Ci pytania, które pomogą nam jak najlepiej poznać Twoją sytuację. Dzięki temu, poradnik będzie w całości dostosowany do warunków, w których znajduje się Twoja restauracja.

uratuj swój biznes

Przedstawiamy kompleksowy poradnik dla restauratorów

Cała wiedza potrzebna aby uratować Twój biznes zebrana w jednym miejscu:
 • nowatorskie sposoby zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie gastronomicznej,
 • schematy kalkulacji,
 • rozwiązania prawne pozwalające prowadzić nadal biznes,
 • Teraz tylko 149 zł   49zł

Zaufali nam

Zaufało nam wiele wiodących przedsiębiorstw na rynku