Kariera

Naszą misją jest rozpowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie organizacji pracy, poprawie efektywności procesów według zasad ergonomii oraz poszanowania godności człowieka.

OTWARTE STANOWISKA PRACY

Aktualnie poszukujemy pracowników dla poniższych stanowisk pracy.

Jeżeli żadna z ofert Cię nie interesuje, skorzystaj z formularza kontaktowego i zaproponuj swoje wymarzone stanowisko!

Specjalista ds. kadr i płac
Jelenia Góra
Wynagrodzenie do uzgodnienia
Handlowiec do sprzedaży telefonicznej i marketingu internetowego
Jelenia Góra
Wynagrodzenie do uzgodnienia

ROZWIJAJ SWOJĄ KARIERĘ

W naszym przedsiębiorstwie najważniejsi są ludzie, dlatego dbamy o odpowiednie warunki pracy i ścieżki rozwoju dla każdego pracownika. Szereg szkoleń, możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach oraz współpraca z profesjonalistami to tylko część benefitów, jakie oferujemy naszym pracownikom.

Poszerzanie wiedzy

Największym potencjałem każdego przedsiębiorstwa są ludzie, dlatego dbamy o rozwój umiejętności i wiedzy naszych pracowników. Organizujemy dla nich zarówno szkolenia zewnętrzne jak i wewnętrzne, prowadzone przez własnych jak i niezależnych ekspertów.

Ambitne projekty

Nasze usługi realizujemy w wielu renomowanych przedsiębiorstwach, dzięki czemu nasi pracownicy mają szanse uczestniczyć w ambitnych projektach podczas swojej pracy. Każdy projekt jest niepowtarzalny, co sprawia, że rozwój naszych pracowników jest niezwykle dynamiczny.

Przyjazna atmosfera

Przyjazna atmosfera, mili i pomocni współpracownicy sprawią, że praktycznie każde zadanie będzie czystą przyjemnością. W naszym zespole utrzymujemy atmosferę równości i współpracy, dbamy o dobre relacje i zadowolenie z codziennej pracy.

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!