PRZEDSIĘBIORCO! CHCESZ wróciĆ z tarczą czy na tarczy?

WEŹ SPRAWY w swoje ręce!

Prowadzisz mały, rodzinny biznes, zatrudniasz raptem kilka osób, a już teraz nie masz z czego zapłacić im pensji?
Nie wierzysz w tarczę antykryzysową i zapewnienia, że wszystko wróci „OT TAK” do normy?
Aby móc swobodnie przeżyć kolejne dni, biznes musi przynosić zyski – ale co zrobić kiedy sprzedaży jest znacznie mniej lub brak przez różne zewnętrzne czynniki?

Te i wiele innych pytań zadaje sobie wiele przedsiębiorców w Polsce. Mowa tu zwłaszcza o tych najmniejszych, zatrudniających max. 20 osób mikro-przedsiębiorców. Sytuacja jest o wiele bardziej chwiejna niż moglibyśmy założyć jeszcze miesiąc temu, kolejne obszary ekonomiczne zmagają się z brakiem elementarnej płynności finansowej, rząd zaś zapowiada nowe odważne narzędzia do rozruszania kolejnych sektorów rodzimej gospodarki - czy jednak warto liczyć tylko na pomoc z zewnątrz? Czy lepiej samemu zacząć lepiej działać?

uratuj swój biznes

Przedstawiamy kompleksowy poradnik dla mikroprzedsiębiorstw.

Cała wiedza potrzebna aby uratować Twój biznes zebrana w jednym miejscu:

 

 • nowatorskie sposoby zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie, pomimo rządowych obostrzeń,
 • rozwiązania prawne pozwalające prowadzić nadal biznes,
 • to i wiele innych wskazówek tylko za 89 zł

Kto najbardziej ucierpiał i jakie są rozwiązania?

Niewątpliwie, jednym z najbardziej poszkodowanych obszarów naszej gospodarki są handel, usługi, transport, turystyka. To właśnie właścicielom mikrofirm z branży tych branż dedykujemy e-poradnik w wersji pdf, który pomoże im nie tylko podołać niekorzystnym skutkom pandemii i totalnego zamknięcia prawie całej gospodarki, ale także wyjść z tego kryzysu znacznie silniejszymi niż dotychczas. Silniejszym na tle firm z konkurencji, które nie podejmują właśnie takich kroków.

Jak ktoś może mi doradzić jak mam prowadzić własną firmę?

Autorem tego poradnika jest Paweł Staworzyński, manager, specjalista w dziedzinie audytu wewnętrznego, polepszania rentowności przedsiębiorstw, od 20 lat konsekwentnie wdraża nowatorską filozofię lean managementu w czołowych polskich i zagranicznych korporacjach. Jego firma współpracowała m.in. z PKN ORLEN, Jeronimo Martins Polska, Volvo, Shell, Solaris i wieloma innymi.

„Stworzyłem ten poradnik w oparciu o ponad dwadzieścia lat mojej kariery zawodowej, aby dziś pomóc Tobie przetrwać kryzys związany z epidemią. Kryzys na który nikt z nas nie był przygotowany, taki którego skutki odczuwać będziemy jeszcze przez długi czas.” ( Paweł Staworzyński, autor)

Czego się dowiem?

„Dziś naszym problem jest kryzys wywołany epidemią, a ja chcę pokazać Ci jak zminimalizować jego skutki, jak ochronić firmę przed bankructwem, na czym się skupić, aby już TERAZ oraz tuż po okresie przejściowym wystartować ze zdwojoną siłą”

W tym e-booku znajdziesz cenne rady i pomysły, które pomogą Twojej firmie przetrwać te trudne czasy, a nawet więcej! Poradnik zawiera w sobie odpowiedzi na pytania, które ludzie z branży bezskutecznie zadawali sobie jeszcze na długo przed koronawirusem i kryzysem:

 • Co zrobić, żeby biznes nadal przynosił zyski?
 • Jak zachęcać do kupna produktów/usług pomimo tego, że występują różne przeszkody (m.in. przemieszczanie się, zakaz korzystania z danego typu usług)?
 • W jaki sposób doprowadzić do wyższej sprzedaży, która uchroni przed bankructwem, a przy tym żeby wszystko odbywało się zgodnie z prawem?
 • Jak opracować ofertę naprawdę „nie do odrzucenia” (m.in. w handlu i usługach)?
 • Jak zoptymalizować koszty najmu (i co najważniejsze) w jaki sposób podejść do tego tematu?
 • Co to jest „aktywna sprzedaż”, kiedy nigdy wcześniej się jej nie prowadziło?
 • Jak i z kim z branży nawiązać współpracę, która obu stronom przyniesie korzyści?
 • Jak przygotować biznes na czas zniesienia obostrzeń, które skończą dopiero co najmniej za kilka miesięcy?

Jeśli zdecydujesz się sięgnąć po pomoc – zadamy Ci pytania, które pomogą nam jak najlepiej poznać Twoją sytuację. Dzięki temu, poradnik będzie w całości dostosowany do warunków, w których znajduje się Twoja firma.

uratuj swój biznes

Przedstawiamy kompleksowy poradnik dla mikroprzedsiębiorstw.

Cała wiedza potrzebna aby uratować Twój biznes zebrana w jednym miejscu:

 

 • nowatorskie sposoby zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie, pomimo rządowych obostrzeń,
 • rozwiązania prawne pozwalające prowadzić nadal biznes,
 • to i wiele innych wskazówek tylko za 89 zł

zaufasz nam, tak jak zrobili to już inni?

Zaufało nam wiele wiodących przedsiębiorstw na rynku