Referencja

ZEBRA Sp. z o.o.

W czerwcu 2018 roku nasi pracownicy uczestniczyli w 3-dniowych warsztatach zamkniętych pt. „Normowanie czasów pracy z wykorzystaniem wybranych metod”, organizowanych przez Doradztwo Przemysłowo -Gospodarcze Paweł Staworzyński na terenie naszego zakładu.

Szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny i dopasowany do potrzeb firmy. Trener prowadzący Paweł Staworzyński oraz jego asystenci wykazali się szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu omawianej tematyki, treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały, a atmosfera szkolenia sprzyjała wymianie doświadczeń.

Ponadto uczestnicy otrzymali fachowo opracowane materiały szkoleniowe, które stanowią cenne wskazówki do dalszego doskonalenia.

Dane kontrahenta

ZEBRA Sp. z o.o.
Złota 2
58-200 Dzierżoniów

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.