Referencja

Vulcan sp. z o.o.

Pan Paweł Staworzyński z ramienia firmy „Doradztwo Przemysłowo Gospodarcze Paweł Staworzyński” przeprowadził dla gminy miejsko-wiejskiej Szydłowiec wspólnie ze specjalistami firmy VULCAN projekt opracowania optymalnego modelu funkcjonowania nowo tworzonej jednostki – „Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty”. Jednostka ZEiFO powstała z połączenia Wydziału Edukacji, który znajdował się w strukturze urzędu gminy i Administracji Oświaty – dotychczasowej jednostki obsługi finansowej oświaty.

Kluczowym zadaniem Pana Staworzyńskiego w tym projekcie było przekazanie firmie VULCAN wiedzy i metodyki realizacji projektów reorganizacyjnych w procesach administracyjnych w trakcie realizacji usługi na rzecz konkretnego klienta.

W wyniku przeprowadzonego projektu opracowany został model nowej jednostki (ZEiFO), którego wdrożenie przyniesie istotne oszczędności w budżecie jednostki samorządu terytorialnego oraz poprawi efektywność zarządzania i obsługi finansowej szkół i przedszkoli.

Opierając się na naszej dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że firma „Doradztwo Przemysłowo Gospodarcze Paweł Staworzyński” jest partnerem rzetelnym i godnym polecenia do współpracy. Pan Staworzyński posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji projektów i szkoleń o szeroko pojętej tematyce modelowania i optymalizacji procesów.

Mariusz Tobor
Menadżer Działu Doradztwa

 

Dane kontrahenta

Vulcan sp. z o.o.
Wołowska 6
51-116 Wrocław

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.