Referencja

Vulcan sp. z o.o.

Pan Paweł Staworzyński z ramienia firmy „Doradztwo Przemysłowo Gospodarcze Paweł Staworzyński” przeprowadził dla gminy miejsko-wiejskiej Szydłowiec wspólnie ze specjalistami firmy VULCAN projekt opracowania optymalnego modelu funkcjonowania nowo tworzonej jednostki – „Zespołu Edukacji i Finansów Oświaty”. Jednostka ZEiFO powstała z połączenia Wydziału Edukacji, który znajdował się w strukturze urzędu gminy i Administracji Oświaty – dotychczasowej jednostki obsługi finansowej oświaty.

Kluczowym zadaniem Pana Staworzyńskiego w tym projekcie było przekazanie firmie VULCAN wiedzy i metodyki realizacji projektów reorganizacyjnych w procesach administracyjnych w trakcie realizacji usługi na rzecz konkretnego klienta.

W wyniku przeprowadzonego projektu opracowany został model nowej jednostki (ZEiFO), którego wdrożenie przyniesie istotne oszczędności w budżecie jednostki samorządu terytorialnego oraz poprawi efektywność zarządzania i obsługi finansowej szkół i przedszkoli.

Opierając się na naszej dotychczasowej współpracy stwierdzamy, że firma „Doradztwo Przemysłowo Gospodarcze Paweł Staworzyński” jest partnerem rzetelnym i godnym polecenia do współpracy. Pan Staworzyński posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji projektów i szkoleń o szeroko pojętej tematyce modelowania i optymalizacji procesów.

Mariusz Tobor
Menadżer Działu Doradztwa

 

Dane kontrahenta

Vulcan sp. z o.o.
Wołowska 6
51-116 Wrocław
[elementor-template id="594"]

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!