Referencja

TMT Sp. z o.o.

Firma DPG Staworzyński współpracuje z nami od maja 2013 roku wspierając firmę TMT w zakresie kompleksowego wdrożenia systemu opartego na filozofii Lean Management. Współpraca polega na wsparciu procesu wdrożeniowego w formie szkoleń praktycznych, warsztatów, konsultacji oraz operacyjnego wsparcia w rozwiązywaniu konkretnych przypadków. Proces wdrażania jest realizowany nieustannie i dzięki wspólnemu zaangażowaniu zespołu naszej firmy oraz firmy DPG Staworzyński uzyskaliśmy już znaczące wzrosty poprawy efektywności procesów.

Współpraca nasza nadal jest kontynuowana a nasze dotychczasowe pozytywne wspólne doświadczenia są podstawą do jednoznacznego stwierdzenia, że współpraca z Panem Staworzyńskim i jego firmą jest jak najbardziej godna polecenia. Krótko podsumowując firma DPG Staworzyński to rzetelne podejście, bogate doświadczenie, szeroka wiedza w zakresie Lean Management (w tym m.in. 5S, TPM, SMED, OEE, kaizen) i zarządzania przez cele, umiejętności definiowania i wdrażanie kluczowych wskaźników efektywności oraz zasad ekonomiki ruchów elementarnych. Potrafi skutecznie przekonywać i motywować pracowników do zaangażowania w proces ciągłego ulepszania oraz wdrażania filozofii Lean Management.

Polecamy firmę DPG Staworzyński jako sprawdzonego partnera biznesowego!

z poważaniem,
Marek Szymański,
Prezes Zarządu TMT Sp. z o.o.

Dane kontrahenta

TMT Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 161
18-402 Łomża

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.