Referencja

SOPEM Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Doradztwo Przemysłowo – Gospodarcze Paweł Staworzyński w zakresie realizowanych szkoleń i warsztatów.

W grudniu 2018 roku nasi pracownicy uczestniczyli w warsztatach pt.: „Normowanie czasów pracy-teoria i praktyka: w siedzibie firmy. Szkolenie odbyło się zgodnie z zakresem a DPG Staworzyński zaprezentowało się jako rzetelny i profesjonalny organizator szkoleń. Trenerzy Paweł Staworzyński oraz Przemysław Pawluk wyróżnili się szeroką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazali otwartość i gotowość do wyjaśnienia problemów i wątpliwości. Omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń.

Wysoka efektywność zajęć, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały miały wpływ na zadowolenie uczestników, co wynika z wysokiej ogólnej oceny warsztatów jak i pozwoli na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Polecamy firmę DPG Staworzyński jako cenne wsparcie w rozwoju organizacji i kompetencji pracowniczych.

Dane kontrahenta

SOPEM Sp. z o.o.
Diesla 9
32-005 Niepołomice

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.