Referencja

SOPEM Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Doradztwo Przemysłowo – Gospodarcze Paweł Staworzyński w zakresie realizowanych szkoleń i warsztatów.

W grudniu 2018 roku nasi pracownicy uczestniczyli w warsztatach pt.: „Normowanie czasów pracy-teoria i praktyka: w siedzibie firmy. Szkolenie odbyło się zgodnie z zakresem a DPG Staworzyński zaprezentowało się jako rzetelny i profesjonalny organizator szkoleń. Trenerzy Paweł Staworzyński oraz Przemysław Pawluk wyróżnili się szeroką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazali otwartość i gotowość do wyjaśnienia problemów i wątpliwości. Omawiane treści były przekazane w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń.

Wysoka efektywność zajęć, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały miały wpływ na zadowolenie uczestników, co wynika z wysokiej ogólnej oceny warsztatów jak i pozwoli na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Polecamy firmę DPG Staworzyński jako cenne wsparcie w rozwoju organizacji i kompetencji pracowniczych.

Dane kontrahenta

SOPEM Sp. z o.o.
Diesla 9
32-005 Niepołomice
[elementor-template id="594"]

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!