Referencja

MAN Bus Sp. Z o.o.

Paweł Staworzyński,  właściciel firmy DPG Staworzyński  współpracował w latach 2007-2008 z firmą MAN Bus w Sadach k. Poznania. W tym czasie przeprowadził z zespołem inżynierów specjalistyczny projekt optymalizacji i pomiaru czasochłonności wszystkich operacji montażu autobusów MAN. Zespół projektowy osobiście sam zrekrutował, wyszkolił i nadzorował pod kątem prawidłowości realizacji projektu. W wyniku tego projektu powstały również dedykowane do produkcji naszej firmy kalkulatory czasochłonności zmiennych operacji montażowych.
Do dnia dzisiejszego inżynierowie MAN Bus wykorzystują wcześniej przygotowane kalkulatory.
Współpraca z firmą Pana Staworzyńskiego z pewnością wielokrotnie zaowocuje wieloma projektami usprawniającymi jak i rekrutacyjnymi, w których już obecnie wykorzystuje swoją szeroką wiedzę i doświadczenie w organizacji kluczowych procesów biznesowych.

 

Z poważaniem
Tomasz Skupień
Kierownik Modułu
Przygotowania Produkcji
MAN Bus SP. Z o.o.

Dane kontrahenta

MAN Bus Sp. Z o.o.
Poznańska 4
62-080 Tarnowo Podgórne, Sady

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.