Referencja

Guillin Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Doradztwo Przemysłowo-Gospodarcze Paweł Staworzyński w zakresie realizowanych szkoleń i warsztatów.

W dniach 22-23.11.2019 nasi pracownicy uczestniczyli w warsztatach pt.: ” Inspiracja i motywacja do skutecznego wdrażania filozofii ERGOlean management dla liderów obszarów logistyki firm Guillin Polska”.

Szkolenie odbyło się zgodnie z zakresem. DPG Staworzyński zaprezentowało się jako rzetelny i profesjonalny organizator szkoleń. Sprawność i jakość przygotowanego szkolenia były na wzorowym poziomie.

Trenerzy Paweł Staworzyński i Iwona Burka wyróżnili się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki. Wykazali otwartość i gotowość do wyjaśnienia problemów i wątpliwości. Omawiane treści były przekazywane w sposób przystępny i zrozumiały przy atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń. Do podkreślenia jest wysoka znajomość praktycznych realiów funkcjonowania przedsiębiorstw, jaką się wykazali prowadzący.

Wysoka efektywność zajęć, przygotowanie merytorycznie oraz fachowo opracowane materiały miały wpływ na zadowolenia uczestników. Potwierdza to wysoka ocena ogólna warsztatów jak i wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Serdecznie polecamy firmę DPG Staworzyński jako cenne wsparcie w rozwoju organizacji i kompetencji pracowniczych.

Dane kontrahenta

Guillin Polska Sp. z o.o.
Przemysłowa 3
56-400 Oleśnica
[elementor-template id="594"]

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!