Referencja

Guillin Polska Sp. z o.o.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Doradztwo Przemysłowo-Gospodarcze Paweł Staworzyński w zakresie realizowanych szkoleń i warsztatów.

W dniach 22-23.11.2019 nasi pracownicy uczestniczyli w warsztatach pt.: ” Inspiracja i motywacja do skutecznego wdrażania filozofii ERGOlean management dla liderów obszarów logistyki firm Guillin Polska”.

Szkolenie odbyło się zgodnie z zakresem a DPG Staworzyński zaprezentowało się jako rzetelny i profesjonalny organizator szkoleń,  sprawność i jakość przygotowanego szkolenia były na wzorowym poziomie.

Trenerzy Paweł Staworzyński i Iwona Burka wyróżnili się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki, wykazali otwartość i gotowość do wyjaśnienia problemów i wątpliwości a omawiane treści były przekazywane w sposób przystępny i zrozumiały przy atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń. Do podkreślenia jest wysoka znajomość praktycznych realiów funkcjonowania przedsiębiorstw, jaką się wykazali prowadzący.

Wysoka efektywność zajęć, przygotowanie merytorycznie oraz fachowo opracowane materiały miały wpływ na zadowolenia uczestników, co wynika z wysokiej oceny ogólnej warsztatów jak i pozwoli na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Serdecznie polecamy firmę DPG Staworzyński jako cenne wsparcie w rozwoju organizacji i kompetencji pracowniczych.

Dane kontrahenta

Guillin Polska Sp. z o.o.
Przemysłowa 3
56-400 Oleśnica

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.