Referencja

EKO-OKNA S.A

W imieniu firmy EKO-OKNA S.A., potwierdzam współpracę z firmą DPG Staworzyński w zakresie optymalizacji zapasów w formie warsztatów przeprowadzonych w naszym zakładzie.

Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę DPG Staworzyński jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego. Paweł Staworzyński – właściciel DPG wykazał się bardzo wysokim poziomem wiedzy z wyżej wymienionego zakresu.

Przekazał niezbędną wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną w kompleksowym podejściu do procesów optymalizacji zapasów znacznie wychodząc poza aspekty działów zakupów i sprzedaży. Dzięki przeprowadzonym ćwiczeniom praktycznym, przekazane metody działań optymalizacji zapasów są łatwe do przeniesienia w rzeczywisty ciągły proces ich redukcji.

Swoimi umiejętnościami trenerskimi potrafi podnosić motywację i przekonanie, co do zasadności ciągłego doskonalenia znanego jako filozofia kaizen w nomenklaturze lean management. Dzięki przekazanym praktycznym rozwiązaniom, możemy teraz w efektywniejszy sposób dążyć do założonych przez naszą firmę celów.

Współpracowaliśmy z wieloma trenerami i możemy śmiało stwierdzić, że Pan Paweł jest jednym z najlepszych specjalistów, których mieliśmy przyjemność dotychczas poznać.

Dane kontrahenta

EKO-OKNA S.A
Spacerowa 4
47-480 Kornice

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.