Referencja

EKO-OKNA S.A

Pragnę potwierdzić w imieniu firmy EKO-OKNA S.A., współpracę z firmą DPG Staworzyński. Zrealizowane zostały zadania w zakresie optymalizacji zapasów w formie warsztatów przeprowadzonych w naszym zakładzie.

Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę DPG Staworzyński jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego. Paweł Staworzyński – właściciel DPG wykazał się bardzo wysokim poziomem wiedzy z wyżej wymienionego zakresu.

Przekazał niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. W kompleksowym podejściu do procesów optymalizacji zapasów znacznie wychodził poza aspekty działów zakupów i sprzedaży.  Przeprowadził ćwiczenia praktyczne. Przekazane metody działań optymalizacji zapasów okazały się łatwe do przeniesienia w rzeczywisty ciągły proces ich redukcji.

Swoimi umiejętnościami trenerskimi potrafi podnosić motywację.  Przekonał, co do zasadności ciągłego doskonalenia znanego jako filozofia kaizen w nomenklaturze lean management. Dzięki przekazanym praktycznym rozwiązaniom, możemy teraz w efektywniejszy sposób dążyć do założonych przez naszą firmę celów.

Współpracowaliśmy z wieloma trenerami. Możemy śmiało stwierdzić, że Pan Paweł jest jednym z najlepszych specjalistów, których mieliśmy przyjemność dotychczas poznać.

Dane kontrahenta

EKO-OKNA S.A
Spacerowa 4
47-480 Kornice
[elementor-template id="594"]

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!