Szkolenie online – Lekcje zdalne z Google G Suite

Szkolenie online dla nauczycieli z prowadzenia lekcji zdalnych. Skorzystaj z darmowej dla edukacji platformy Google G Suite. Udostępniaj wiedzę, komunikuj się z uczniami i oceniaj ich postępy online!

Google G Suite – świetne narzędzie do nauki zdalnej

Google G Suite jest bezpłatną dla szkół i uczelni wyższych witryną pozwalającą prowadzić zajęcia zdalne dla uczniów. Umożliwia ona udostępnianie materiałów online, wideorozmowy z uczniami, przesyłanie zadań domowych oraz realizację testów.

Jeżeli jesteś nauczycielem lub wykładowcą, narzędzia wchodzące w skład tej aplikacji znacznie ułatwią Ci pracę:

 • Google Classroom – Wykorzystaj wirtualne klasy, by łatwiej i szybciej organizować ciekawe w odbiorze lekcje online. Podziel się własnymi materiałami lub znalezionymi na YouTube!
 • Google Hangout Meet – Przekazuj wiedzę całej klasie widząc na żywo wszystkich uczniów. Skorzystaj z możliwości udostępniania ekranu i przedstaw przygotowaną prezentację lub film.
 • Gmail – Błyskawicznie skontaktuj się ze wszystkimi uczniami z klasy oraz kadrą dydaktyczną.
 • Kalendarz – Zaplanuj godziny lekcyjne tak, aby wszyscy uczniowie wcześniej wiedzieli gdzie się odbędą i co mają przygotować.
 • Dokumenty – Twórz i udostępniaj materiały do nauki i zadania domowe. Śledź na bieżąco efekty pracy swoich uczniów.
 • Formularze – Przeprowadzaj testy online z użyciem pytań otwartych i zamkniętych. Przyśpiesz swoją pracę dzięki automatycznemu sprawdzaniu wyników przez system.

Warsztaty z prowadzenia lekcji online

Realizujemy warsztaty z kompleksowej obsługi narzędzi Google G Suite i prowadzenia zajęć zdalnych z ich użyciem. W efekcie odbytych warsztatów nauczyciel jest w stanie samemu przygotowywać i prowadzić zajęcia online z poziomu jednej aplikacji. Warsztaty realizujemy w trybie online.

Podczas warsztatów prezenter przedstawia uczestnikom przykłady wykorzystania narzędzi G Suite. Uczestnicy pod czujnym okiem szkoleniowca realizują na żywo:

 • Materiały dydaktyczne dla uczniów z konkretnej tematyki lekcji,
 • Materiały dodatkowe w postaci filmów, książek i wykresów,
 • Lekcje online w postaci wideorozmów zaplanowanych w kalendarzu,
 • Zadania domowe wysyłane do uczniów online,
 • Testy z przygotowaną listą poprawnych odpowiedzi,
 • Oceny cząstkowe uczniów za wykonane zadania,
 • Listę lekcji możliwą do powielenia w innych klasach lub przez innych nauczycieli.

W efekcie warsztatów uczestnicy potrafią wykorzystywać platformę G Suite w codziennej pracy, by szybko tworzyć i udostępniać wartościowe materiały dydaktyczne dla uczniów. Poznają oni sposoby na uatrakcyjnienie edukacji online, najlepsze sposoby dzielenia się wiedzą i komunikacji z uczniami.

Kto może wziąć udział w warsztatach

Oferta jest w szczególności adresowana do:

 • Nauczycieli szkół publicznych i prywatnych,
 • Wykładowców uczelni wyższych,
 • Osób realizujących zajęcia online w grupach.

Zachęcamy do zgłaszania się na warsztaty w zorganizowanych grupach uczestników z jednej szkoły lub uczelni.

* Aby móc korzystać z darmowej wersji platformy Google G Suite szkoła lub uczelnia wyższa musi mieć status organizacji non profit oraz być instytucją edukacyjną akredytowaną przez ministerstwo edukacji. W ramach warsztatów realizujemy wsparcie przy rejestracji w usłudze Google G Suite przez administratorów szkół.

Jak zapisać się na warsztaty

Zainteresowanie ofertą zgłaszać można za pomocą wiadomości e-mail lub drogą telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego nasz konsultant będzie w stanie dopasować ofertę i jej koszt do Państwa potrzeb.

info@staworzynski.com

+48 (22) 290 55 44

Formularz kontaktowy:

<span style=”font-size: 21px;”>

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

pola wymagane

</span>

 

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

Pliki Cookies

Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.