Właściciel

PAWEŁ STAWORZYŃSKI
WŁAŚCICIEL DPG

Jeden z najlepszych ekspertów w Polsce w zakresie ERGOlean Management, MTM oraz MBO. Twórca autorskich pomysłów wdrażania zasad ergonomii, humanizacji pracy i zarzadzania przez wartości godnościowe.

Z ramienia międzynarodowej grupy doradczej jako prezes zarządu, a wcześniej jako prokurent, kierownik projektów i inżynier przetransferował do Polski z krajów wysoko rozwiniętych (m.in.: Niemcy, USA, Francja, Włochy, Wielka Brytania) ponad 70 letnie „know-how” w zakresie optymalizacji procesów.

Manager, trener i specjalista z bardzo bogatym ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji przedsiębiorstw, optymalizacji procesów i skutecznej motywacji do poprawy efektywności. Przeprowadził łącznie kilkaset projektów usprawniających, szkoleń, wykładów.

Stosuje najlepsze praktyki sprawdzone w znanych na całym świecie przedsiębiorstwach z niemal wszystkich branż gospodarki. Skutecznie doskonali procesy i rozwiązuje kluczowe problemy.

Do zespołu angażowani są inżynierowie i asystenci projektów z niezbędnym przygotowaniem i kwalifikacjami do realizacji szkoleń i projektów.

Nasz zespół

Managerzy

Wojciech Perkowski
Manager Operacyjny

Wojciech uczestniczył w realizacji projektów optymalizacji procesowej, zarówno dla firm rodzinnych, jak i największych korporacji w Polsce (m.in.: FCA Poland, PKN Orlen). Działania optymalizacyjne w postaci audytów i projektów przeprowadzał w obszarach produkcji, logistyki i administracji. Brał udział w projektach normowania czasów technologicznych z wykorzystaniem języka MTM dla produkcji seryjnych oraz jednostkowych. Obecnie jako Manager Operacyjny nadzoruje działanie całego zespołu DPG Stworzyński.

Przemysław Pawluk
Manager Projektów

Swoją drogę zawodową zaczynał od realizacji wykonawczej projektów oraz prowadzenia szkoleń z zakresu Normowania Czasu Pracy pod okiem Pawła Staworzyńskiego. Realizował i koordynował projekty optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych zarówno w firmach rodzinnych, jak i w większych przedsiębiorstwach w Polsce (m.in.: Fiat Chrystler Automotive Poland, PKN Orlen, Mostostal, BSH). Ma na swoim koncie kilkadziesiąt szkoleń praktycznych, teoretycznych oraz warsztatów (m.in.: Toyota, Mostostal). Posiada bogate doświadczenie w optymalizacji logistyki wewnątrzzakładowej, wdrażaniu 5S w przedsiębiorstwach oraz balansowaniu pracy przy użyciu wykresów Yamazumi. Aktualnie koordynuje realizację wszystkich projektów wykonywanych przez DPG Staworzyński.

Zespół projektowy

Michał Sługocki
Koordynator projektów
Sylwia Gałuszka
KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Zespół BIUROWY

Daniel bakirdzis
koordynator DS. kluczowych klientów B2B
Bartosz Wajda
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY B2B

Jako firma możemy pochwalić się dyspozycyjnością i terminowością wykonywanych zleceń. Nie ma terminu, którego nie możemy dla Ciebie zrealizować. Dysponujemy nieograniczonymi zasobami ludzki, ze względu na rozwinięty system partnerstwa. Dzięki specjalistom z którymi współpracujemy na co dzień jesteśmy w stanie obsłużyć znacznie większą ilość klientów, nie obniżając przy tym jakości naszych usług. Dbamy o każdy szczegół realizacji zleceń, zawsze stawiając na zadowolenie naszego Zleceniodawcy.

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!

  Skontaktuj się

  Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

  Pliki Cookies

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę z Polityką prywatności.