Właściciel

PAWEŁ STAWORZYŃSKI
WŁAŚCICIEL DPG

Jeden z najlepszych ekspertów w Polsce w zakresie ERGOlean Management, MTM oraz MBO. Twórca autorskich pomysłów wdrażania zasad ergonomii, humanizacji pracy i zarzadzania przez wartości godnościowe.

Z ramienia międzynarodowej grupy doradczej jako prezes zarządu, a wcześniej jako prokurent, kierownik projektów i inżynier przetransferował do Polski z krajów wysoko rozwiniętych (m.in.: Niemcy, USA, Francja, Włochy, Wielka Brytania) ponad 70 letnie „know-how” w zakresie optymalizacji procesów.

Manager, trener i specjalista z bardzo bogatym ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie organizacji przedsiębiorstw, optymalizacji procesów i skutecznej motywacji do poprawy efektywności. Przeprowadził włącznie kilkaset projektów usprawniających, szkoleń, wykładów.

Stosuje najlepsze praktyki sprawdzone w znanych na całym świecie przedsiębiorstwach z niemal wszystkich branż gospodarki. Skutecznie doskonali procesy i rozwiązuje kluczowe problemy.

Do zespołu angażowani są inżynierowie i asystenci projektów z niezbędnym przygotowaniem i kwalifikacjami do realizacji szkoleń i projektów.

Nasz zespół

Managerzy

Przemysław Pawluk
Manager Projektów
Wojciech Perkowski
Manager Operacyjny

Zespół projektowy

Michał Sługocki
Asystent Managera Projektów
konrad kałużny
Asystent Managera Projektów
Sylwia Gałuszka
ASYSTENT MANAGERA PROJEKTÓW

Zespół BIUROWY

Daniel bakirdzis
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY B2B
Patrycja Danicka
OFFICE MANAGER
Bartosz Wajda
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY B2B

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.