Workshop & CongresS

Największe wydarzenie sprzedażowe w polsce

Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do sprzedaży i rozwoju Twojego biznesu!

 

Kongres to również doskonała okazja do networkingu. Weźmie w nim udział ponad 300 uczestników: przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm i korporacji – skorzystaj zatem z możliwości nowych wartościowych kontaktów biznesowych!

KONGRES jest dedykowany:

6 POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINIENEŚ BYĆ NA WORLD SALES
WORKSHOP & CONGRESS:

1
WARSZTATY TE POMOGĄ CI ODNALEŹĆ TWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY I UCZYNIĆ Z NICH TWOJĄ WIZYTÓWKĘ W BIZNESIE
3
5
POZNASZ 7 SPOSOBÓW NA POPRAWĘ WYDAJNOŚCI SWOJEGO ZESPOŁU
NAUCZYSZ SIĘ JAK SKUTECZNIE WYPEŁNIAĆ 7 GŁÓWNYCH OBOWIĄZKÓW PRZYWÓDCY
2
DOWIESZ SIĘ JAK ZNALEŹĆ NAJBARDZIEJ
WARTOŚCIOWE AKTYWA
4
POZNASZ 7 SEKRETÓW EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA PRZEZ CELE
6
ZAPOZNASZ SIĘ Z 7 KLUCZAMI DO UPORZĄDKOWANIA TWOICH PRIORYTETÓW

Prelegenci

Michael Tracy syn Briana Tracy wybitnego autorytetu na cały Świat w psychologii sprzedaży. Michael Tracy  to jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży. Jest współautorem książki „Nieograniczony sukces w sprzedaży” Jak sprzedawać więcej, niż kiedykolwiek mógłbyś sądzić, że to możliwe, w 12 prostych krokach.

Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody.  W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 3000 sprzedawców.

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą.

Jacek Walkiewicz – psycholog i wybitny mówca. Autor książki  Pełna MOC możliwości nagrodzonej jako najpopularniejsza książka psychologiczna.

Charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. Tworzył i zarządzał działem reklamy Gazety Wyborczej, wieloletni współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie, występuje jako ekspert w prasie, radio i telewizji.  Jego klientami w ciągu ostatnich pięciu lat były między innymi takie firmy jak Allianz Polska, Auchan, Deutsche Bank, Ernst&Young, Eurobank, Generali, Radio ESKA, Hewlett Packard, ING Finanse, NBP, PKN ORLEN, PKO BP czy PLAY.

Maciej Orłoś – znany dziennikarz i aktor, od lat prowadzący szkolenia z autoprezentacji, komunikacji biznesowej.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wystąpień publicznych – zarówno dotyczące prezentacji biznesowych jak i występów w mediach. Jako trener działa od 1998 roku. W latach 2001 – 2006 był współwłaścicielem firmy szkoleniowej Studio BMJ – Szkoła Macieja Orłosia. Przeszkolił kilka tysięcy osób, głównie ludzi biznesu – często managerów wyższej kadry zarządzającej firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Prowadzi szkolenia również w języku angielskim.

Paweł Staworzyński Mentor i doradca biznesowy z ponad 20 letnim doświadczeniem w organizacji przedsiębiorstw, optymalizacji procesów i motywacji do poprawy efektywności. Jeden z najlepszych ekspertów w Polsce w zakresie teorii ograniczeń (TOC), metod zarządzania „przez wartości” (MBV), „przez cele” (MBO), Lean Management.

Twórca autorskich pomysłów wdrażania zasad ergonomii, metod MTM, ekonomiki i humanizmu pracy. Przeprowadził łącznie kilkaset projektów usprawniających, szkoleń, wykładów. Stosuje najlepsze praktyki sprawdzone w znanych na całym świecie przedsiębiorstwach z niemal wszystkich branż gospodarki. Z ramienia międzynarodowej grupy doradczej jako prezes zarządu, a wcześniej kierownik projektów i inżynier przetransferował do Polski z m.in. z Niemiec, USA, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii ponad 80 letnie „know how” w zakresie optymalizacji procesów. Skutecznie doskonali procesy i rozwiązuje kluczowe problemy.

Praktyczne umiejętności:
▪ Realizacji audytów operacyjnych, opracowywania kompleksowych programów naprawczych.
▪ Wdrażania Teorii Ograniczeń i rozwiązywania konfliktów.
▪ Reinżynieringu procesów (BPR).
▪ Systemowego zarządzania przedsiębiorstwem i kluczowymi obszarami t.j.: Produkcja, Logistyka, Zakupy, Sprzedaż, Inżynieria Produkcji, Jakość.
▪ Budowania od podstaw zespołów projektowych i optymalizacji głównych procesów funkcjonowania firm.
▪ Definiowania i wdrażania kluczowych wskaźników przedsiębiorstwa (KPI).
▪ Zarządzania przez wartości (MBV/DBM).
▪ Zarządzania przez Cele (MBO) z wykorzystaniem elementów teorii konfliktu i sprzeczności celów.
▪ Realnej poprawy efektywności (maszyny, ludzie, materiał, powierzchnia).
▪ Wdrażania Ergo – Lean Management (Kaizen/Kaikaku, A3, Kanban, 5S, Poka-Yoke, TPM, SMED, Yamazumi, Chaku-Chaku).
▪ Poprawy ergonomii i ekonomiki ruchów elementarnych (MTM1, MTM2, UAS, UAS-OFFICE, MEK, LOG, VC).
▪ Normowania czasów pracy, kształtowania ergonomicznego stanowisk, humanizacji pracy.
▪ Wyszukiwania i eliminacji głównych źródeł marnotrawstwa.

Paweł Musiałowski  – Trener, manager, przedsiębiorca. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktywista naukowy, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży i Akademii Trenerów. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Założyciel Aksjomat Training Institute, kierownik okręgu w firmie Phinance S.A. Praktyk, która zbudował i prowadzi z sukcesami własne zespoły sprzedażowe. Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, motywacji, komunikacji, zarządzania, autoprezentacji, sprzedaży oraz obsługi klienta dla firm i instytucji (m.in. Carte Dor, Iglotex, Phinance S.A, Fellowes, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, SED Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Studio Figura, KAS Urządzenia Biurowe, Agencja Pracy Tymczasowej Work, Benefit, Cashback i wiele innych.Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem, Marcinem Prokopem czy Robertem Korzeniowskim.

Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą.

Artur Makieła – Założyciel Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Pracuje jako hipnoterapeuta, mówca, showman i trener, pomagając klientom podnosić standardy oraz jakość pracy i życia. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami, motywacji, planowania celów oraz strategii ich osiągania, a także specjalista w zakresie wystąpień publicznych.

 

Gwiazda programu prime time w telewizji TVN.  Jest pięciokrotnym prelegentem konferencji TEDx. Jego klientami były między innymi firmy branży farmaceutycznej, kosmetycznej, logistycznej, gastronomicznej, turystycznej i rozrywkowej, instytucje sektora publicznego oraz przedsiębiorcy, lekarze i terapeuci.

Joanna Kłapyta – Menedżer zarządzający projektami R&D oraz komercjalizacją ich wyników, a także w zakresie dokonywania inwestycji w spółkach technologicznych typu start up na wczesnym etapie ich rozwoju. Przeprowadza analizy stanu firm w różnych fazach rozwoju pod kątem ich akwizycji. Zarządzająca z spółką typu venture capital, gdzie odpowiada za monitorowanie poziomu realizowanych inwestycji, a także monitoruje możliwości nowych wejść inwestycyjnych w podmioty. Związana także z spółką technologiczną z branży energetycznej, gdzie zarządza operacyjne prowadzoną działalnością.

 

Certyfikowany Trener Biznesu, mentor i coach BTI. Prowadzi procesy mentoringowe dla startupów, współpracuje  z fundacją Wicci India-Poland przy rocznych programach mentoringowych  dla podopiecznych. Swoje kompetencje biznesowe skutecznie łączy z trenerskimi, przekazując uczestnikom praktyczną wiedzę.

Radosław Klonowski – Wspólnik Zarządzający Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. z siedzibą w Warszawie, kancelarii działającej na terenie całego kraju, Europy i regionie Morza Bałtyckiego. Ekspert oraz lider zespołu prawnego, pełnomocnik korporacyjny, twórca marki Kancelaria Klonowski, patron i inicjator Harvard Lawyers w Polsce, negocjator zawodowy, mediator gospodarczy, cywilny i karny, doradca biznesowy oraz konsultant strategii i technik biznesowych, w tym między innymi manager i członek top management wielu spółek kapitałowych, akredytowany i certyfikowany coach, mentor, trener, mówca motywacyjny, ekspert Brian Tracy International, lider i ekspert Harvard MasterClass Business Academy, wizjoner, przywódcą, pragmatyk i praktyk.

 

Obecnie ekspert Akademii Przywództwa, warsztatów negocjacyjnych, seminariów coachingu, mentoringu, consultingu, a nadto promotor zmiany świadomości prawnej na rynku polskim nastawionej na zmianę mentalności przedsiębiorców poprzez świadomą współpracę z profesjonalistami w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego oraz objęcie firm, przedsiębiorstw i spółek stałą obsługą prawną, coachingiem, mentoringiem, jak również zarządzaniem strategicznym. Jest członkiem i przywódcą zespołu prawnego w Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek sp.k. w działach zajmujących się obsługą prawną skomplikowanych procesów prawnych, wielomilionowych kontraktów biznesowych, odzyskania roszczeń majątkowych, cywilnych i gospodarczych oraz obroną w postępowaniach i procesach karnych, karnych gospodarczych, karnych skarbowych, a to wszystko w zakresie interdyscyplinarnym. Wspomaga również rozwój startupów na rynku krajowym i europejskim oraz zarządza i doradza private equity.

 

Współautor bloga o prawie nie tylko dla prawników, w którym pomaga klientom przejść przez prawne korytarze i pokazuje, że to co wydaje się nam tak skomplikowanym rebusem, z wsparciem Kancelarii Klonowski oraz Kancelarii Prawnej Adwokatów i Radców Prawnych Klonowski & Marek może mieć łatwe rozwiązanie. Wiele lat praktykuje biznes, jest autorem wielu publikacji między innymi dla Logistics Manager oraz wydawnictw i konferencji Media4Business. 

 

UCZESTNICZĄC W WORLD SALES WORKSHOP & CONGRESS:

 1. UZYSKASZ 90% WIEDZY MERYTORYCZNEJ I 10% INSPIRACJI DO ROZWOJU TWOJEGO i TWOJEGO BIZNESU i potężną dawkę motywacji, aby wznosić swoją sprzedaż do maksimum.

 2. Poznasz najświeższe, użyteczne CASE STUDY SPRZEDAŻOWE z wielu branż dedykowane zarówno małym, jak i średnim czy dużym firmom.

 3. Wysłuchasz 8 Mówców – praktyków sprzedaży, ekspertów branżowych, którzy przekażą Ci INNOWACYJNE NARZĘDZIA BIZNESOWE – strategie, techniki, metody – językiem sprzedaży.

 4. Poznasz NAJNOWSZE, ŚWIATOWE TRENDY W DZIEDZINIE SPRZEDAŻY przekazane przez międzynarodowych ekspertów.

 5. Kilkuset uczestników handlowcy, osoby decyzyjne, właściciele firm i MOŻLIWOŚĆ OWOCNEGO NETWORKINGU I WYMIANY PRAKTYCZNYCH DOŚWIADCZEŃ.

 6. Skorzystasz ze sprawdzonej formuły nauczania – wystąpień i zajęć warsztatowych, której celem jest przekazanie Ci kluczowych, wartościowych informacji sprzedażowych i ROZWÓJ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI PRAKTYCZNYCH.

 7. Poznasz skuteczne, zaskakujące i konkretne metody czy techniki radzenia sobie z sytuacjami, czy problemami, z którymi spotkasz się na co dzień w swoim życiu zawodowym.

Oferta specjalna

Gold

     Udział w kongresie

     Miejsca w sektorze Gold

     Skrypt szkoleniowy

     Całodzienne przerwy kawowe

     Lunch

     Nagranie mp3 Briana Tracy 

Cena pakietu - 1690 zł netto

Platinum

     Udział w warsztatach z Michaelem Tracy

     Skrypt szkoleniowy

     Miejsca w sektorze Gold

     Całodzienne przerwy kawowe

     Lunch

     Nagranie II części Kongresu 

Cena pakietu - 2490 zł netto

Diamond

     Udział w warsztatach z Michaelem Tracy

     Skrypt szkoleniowy

     Miejsca w I rzędzie

     Całodzienne przerwy kawowe

     Lunch z Michaelem Tracy

     Nagranie II części Kongresu 

Cena pakietu - 2890 zł netto

OD GODZINY 14:05 DLA UCZESTNIKÓW Z BILETAMI PLATINIUM I DIAMOND MICHAEL TRACY POPROWADZI WARSZTATY SZKOLENIOWE.

W CZASIE PONAD TRZY GODZINNYCH WARSZTATÓW MICHAEL TRACY PRZEDSTAWI SWÓJ AUTORSKI PROGRAM „MINDSET MASTERY”. DZIĘKI POZNANIU TYCH KLUCZOWYCH NARZĘDZI STANIESZ SIĘ BARDZIEJ SKUTECZNY I PRODUKTYWNY W OSOBISTYM ORAZ ZAWODOWYM OSIĄGANIU CELÓW NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ. 

WARSZTATY TE POMOGĄ CI ODNALEŹĆ TWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY I UCZYNIĆ Z NICH TWOJĄ WIZYTÓWKĘ W BIZNESIE!

 

Kiedy i gdzie

MIEJSCE 

TERMIN: 

GODZ:

Sheraton Poznań Hotel, ul.Bukowska 3/9, 60-809 Poznań

16 lutego 2023 r. (czwartek)

08:00 

wYSTĄPIENIE jACKA wALKIEWICZA NA tEDXWSB

W czasie kongresu nauczysz się jak:

1
wyzaczać cele i układać plan ich realizacji
3
Budować jasną komunikację w biznesie ukierunkowaną na cel
5
Przyjmować pełną odpowiedzialności za
swoje działania
2
Wyjść poza strefę komfortu, aby osiągać
coraz to lepsze rezultaty
4
Kreować sprecyzowaną wizję siebie zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych
6
Wypracować MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ

Sukces

Sukces to cele, cała reszta to komentarze. Skupienie się na celach to cecha wszystkich ludzi sukcesu. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to kompetencja kluczowa do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli wprowadzisz te techniki do Twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie.

 • Poznasz wspaniałe uczucie mocy, celu do samodzielnego kierowania własnym życiem
 • Twoja Postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów
 • Nauczysz się postępować z ważnymi dla Ciebie ludźmi

POZWÓL SOBIE NA TO, BY OSIĄGNĄĆ:​

1
Maksimum w negocjacjach maksimum, w komunikacji
3
Maksimum w Twoim biznesie
2
Maksimum w sprzedaży
4
Maksimum w życiu prywatnym

PODNIEŚ SPRZEDAŻ SZYBCIEJ I ŁATWIEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK UZNAWAŁEŚ TO ZA MOŻLIWE

BRIAN TRACY

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Sprzymierzonych 4 w Jeleniej Górze 58-560 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.

  Zawsze możesz też skorzystać z formularza kontaktowego!