MISJA I WIZJA

Naszą misją jest rozpowszechnianie idei etosu pracy XXI wieku, będącą
w synergii z humanizmem i poprawą konkurencyjności.

DZIAŁAĆ WEDŁUG FILOZOFII ERGOlean Management

Dążymy do afirmacji godności i poprawy bytu każdego człowieka poprzez rozpowszechnianie naszej filozofii ERGOlean management. Ciągłe doskonalenie jest naszą nieustanną drogą do perfekcji w każdej dziedzinie życia, dzięki czemu zwiększamy wartość pracy, będącej dobrem człowieka.

ORGANIZACJA O ZASIĘGU GLOBALNYM

Stajemy się organizacją o zasięgu globalnym, a nasz wizerunek kształtuje się jako zespół najskuteczniejszych ekspertów, potrafiących w istotny sposób wpływać na poprawę konkurencyjności naszych klientów.

Transfer wiedzy i doświadczenia do Polski

Praktyczne podejście i ponad 70-letnie doświadczenie przetransferowane do Polski wykorzystujemy w skutecznym rozwiązywaniu problemów, wdrażaniu najlepszych praktyk i sprawdzonych narzędzi w efektywnym zarządzaniu kluczowymi procesami firm i organizacji publicznych.

„ O ile prawdą jest, że człowiek jest przeznaczony i powołany do pracy, to jednak nade wszystko praca jest dla człowieka, a nie człowiek dla pracy…“ 

JAN PAWEŁ ii

POZNAJ NASZ DEKALOG WARTOŚCI

01
RZETELNOŚĆ
02
DOSKONALENIE
03
SZACUNEK, TOLERANCJA
04
PROFESJONALIZM
05
PRAWDOMÓWNOŚĆ I SZCZEROŚĆ
06
SPRAWIEDLIWOŚĆ
07
LOJALNOŚĆ
08
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
09
ODWAGA
10
WYTRWAŁOŚĆ

POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ OFERTY?

Każdy klient jest inny i potrzebuje personalnego podejścia! Jeżeli chcesz byśmy przygotowali
dla Ciebie usługę dopasowaną do Twoich potrzeb, zostaw numer telefonu, postaramy się pomóc!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania informacji związanych z działaniami DPG Staworzyński. Mam świadomość, iż podane przeze mnie powyżej dane będą przetwarzane przez DPG Staworzyński z siedzibą przy ul. Topolowej 16 w Jeleniej Górze 58-570 (administrator danych). Podanie powyższych danych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do treści tych danych oraz ich poprawienia, a powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.