+48 22 290 55 44
info@staworzynski.com

Jesteś tutaj

×

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w staworzynski_preprocess_page() (linia 19 z /home/boostnet/staworzynski.com/sites/all/themes/staworzynski/template.php).

Zakładki podstawowe

Tytuł

Wartościowanie pracy

Wartościowanie pracy, systemy motywacyjne

Kwalifikowanie pracy pod kątem poziomu trudności, skali obciążenia, odpowiedzialności, kreatywności i niezbędnych kwalifikacji potrzebnych do wykonania pracy. Czynniki te uwzględniane są jako główne wyznaczniki w polityce personalnej i pałacowej co przekłada się na stworzenie obiektywnego i motywującego systemu wynagradzania.

Weryfikacja i ew. modyfikacja ukierunkowana na stworzenie motywacyjnego systemu wynagrodzeń. Uwzględniane są główne czynniki wpływające na wysokość poszczególnych składników wynagrodzeń, stałych (umiejętności, kwalifikacje, uciążliwość, trudność wykonywanej pracy i odpowiedzialność) i zmiennych (produktywność, wydajność, jakość, poziom realizacji celów).
Zwartościowanie pracy stanowisk poszczególnych działów i stworzenie matrycy grup płacowych połączonych z rodzajami wykonywanych prac, umiejętnościami i kwalifikacjami pracowników.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE